Kód: NETXTE5898

Značka: XTENDLAN

XtendLan Patch kábel Cat 6A SFTP LSFRZH 15m - šedý

XtendLan S/FTP Cat 6A 15 m sivý; Patch kábel kategórie Cat 6A s dvoma konektormi RJ-45, na prepájanie sieťových zariadení. Dĺžka kábla je 15 m. ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA; Kategória: Cat 6A...
16,93 € s DPH
13,99 € bez DPH
Viac
Dostupné
Na sklade: 127
Všetky najpredávanejšie produkty
  • Banner

  • Banner

GPWebPay
Cisco Catalyst 1300 48-port GE, Full PoE, 4x10G SFP+
  • Cisco Catalyst 1300 48-port GE, Full PoE, 4x10G SFP+

Cisco Catalyst 1300 48-port GE, Full PoE, 4x10G SFP+

NAPCSC1316
CISCO
Spravovaný Gigabit switch so 48 PoE+ portami (740 W), 4× 10G SFP+ úplinky, Layer 3 routing, front panel stacking až 8 jednotiek, pokročilé zabezpečenie 802.1X, QoS, VLAN, IPv6, manažment cez Cisco Business Dashboard, ideálny pre väčšie pobočky
2 154,56 €
S DPH
1 780,63 € Bez DPH
i
Výše uplatněné DPH je 21% pro zemi Česko.
Na objednávku
Množstvo
Nie je skladom

 

Obchodní podmínky

 

Způsoby a doručení a platby

 

Reklamační podmínky

help_outlineOtázka na produkt e-mailom
Popis


Cisco Catalyst C1300-48FP-4X







Výkonný spravovaný switch pre väčšie pobočky a SMB siete s vysokým výkonom PoE a pokročilými funkciami.


Cisco Catalyst 1300-48FP-4X je switch podnikovej triedy s funkciami Layer 3 so 48 portami 10/100/1000 Mbps podporujúcimi PoE+ (802.3at) s celkovým výkonom 740 W . Vďaka 4 portom 10 Gigabit SFP+ poskytuje vysokorýchlostný uplink konektivitu a možnosť stohovania až 8 jednotiek cez predný panel pre ľahkú škálovateľnosť siete. Switch je postavený na upravenom operačnom systéme Linux a ponúka intuitívny manažment cez Cisco Business Dashboard aj pokročilé CLI rozhranie .


Tento model je ideálny na nasadenie v pobočkách a stredne veľkých firmách, kde je potrebné spoľahlivé napájanie IP telefónov, bezdrôtových access pointov a ďalších PoE zariadení. Prepínacia kapacita 176 Gbps a rýchlosť preposielania 130,94 Mpps zaisťujú plynulú prevádzku aj pri plnom zaťažení všetkých portov. Switch podporuje pokročilé funkcie ako dynamický Layer 3 routing (RIPv2) , 802.1X autentizáciu , VLAN (až 4094) , QoS s 8 frontami , IPv6 dual stack a komplexné bezpečnostné mechanizmy.






Cisco Catalyst 1300X Series switches








  • 48 portov 10/100/1000 Mbps s podporou PoE+ (802.3at) a celkovým výkonom 740 W pre napájanie IP telefónov, kamier a AP
  • 4 porty 10 Gigabit SFP+ pre vysokorýchlostné úplinky a možnosť stackingu až 8 switchov do jednej logickej jednotky
  • Layer 3 routing s podporou statických trás, RIPv2, Policy-Based Routing a až 990 IPv4 trás
  • Pokročilé zabezpečenie: 802.1X autentizácia, DHCP snooping, Dynamic ARP Inšpekcia, IP Source Guard, IPv6 First Hop Security
  • Komplexný QoS s 8 hardvérovými frontami, strict priority a WRR scheduling, ingress policing a egress shaping
  • VLAN podpora až 4094 súčasných VLAN, 802.1Q tag-based, MAC-based, protokol-based, private VLAN, voice VLAN
  • Spanning Tree: 802.1d, 802.1w RSTP (predvolené), 802.1s MSTP (16 inštancií), PVST+ a Rapid PVST+ (126 inštancií)
  • Management: Cisco Business Panel s embedded probe, Cisco Network PnP, SNMP v1/v2c/v3, SSH, HTTPS, CLI
  • Energy Efficient Ethernet (802.3az), automatické vypínanie portov pri link down, detekcia dĺžky kábla pre úsporu energie
  • Dual image firmware pre minimalizáciu výpadkov pri aktualizácii, packet buffer 1,5 MB, MAC tabuľka 16 000 adries






class="bl-text">

Stohovanie cez porty na prednom paneli a vysoká dostupnosť
Switch podporuje stohovanie cez porty na prednom paneli až 8 jednotiek s automatickým číslovaním, hot swap jednotiek a funkciou rýchle failover (automatické prepnutie pri zlyhaní). Stohovanie poskytuje jednotnú dátovú a riadiacu rovinu s celkom až 400 portami spravovanými ako jeden systém. Podporuje LAG (Link Aggregation) naprieč celým stohovaným zväzkom s až 8 skupinami a 8 portami na skupinu.


Pokročilé multicast funkcie
IGMP snooping v1/v2/v3 s podporou až 2000 multicast skupín, IGMP querier pre Layer 2 multicast domény bez routera, IGMP proxy pre zjednodušené preposielanie multicastovej prevádzky. Multicast TV VLAN (MVR) umožňuje zdieľanie jednej multicast VLAN medzi oddelenými zákazníckymi VLAN.


Konektivita a kompatibilita
Switch podporuje širokú škálu Cisco SFP+ modulov pre 10 Gigabit Ethernet cez optické vlákna (SR, LR, ER), rovnako ako priame metalické prepojenie pomocou DAC a AOC káblov. Všetky porty sú plné rýchlosti (wire-speed) a neblokujúce (nonblocking). Podporuje jumbo frames až 9000 bajtov (predvolené MTU 2000 bajtov).


Správa a monitoring
Cisco Business Dashboard s AI asistentom pre zjednodušenú správu, Cisco Business mobilné aplikácie pre manažment z mobilných zariadení, SNMP pre vzdialenú správu, RMON (4 skupiny), sFlow agent, port/VLAN mirroring, RSPAN pre vzdialené sledovanie.








ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA

Rozhranie a výkon:

Porty: 48× GbE RJ-45 PoE+, 4× 10GbE SFP+
Prepínacia kapacita: 176 Gbps
Rýchlosť smerovania: 130,94 Mpps
MAC tabuľka: kapacita až 16 000 adries

Napájanie cez Ethernet (PoE):

Celkový PoE budget: 740 W
Štandard: 802.3af PoE / 802.3at PoE+ (max. 30 W na port)
Počet portov s podporou PoE: všetkých 48 portov

Sieťové funkcie a správa:

Layer 3 Routing: statické trasy (IPv4/IPv6), RIPv2, Policy-Based Routing
VLAN: podpora až 4094 súčasných VLAN (802.1Q, MAC-based, Voice VLAN)
Stackovanie: až 8 jednotiek v jednom stacku
Zabezpečenie: IEEE 802.1X, DHCP Snooping, Dynamic ARP Inšpekcia (DAI), IP Source Guard, ACL (1024 pravidiel)
Management: webové rozhranie, Cisco Business Dashboard, CLI, SNMP, mobilné aplikácie

Fyzické parametre a prostredie:

Prevedenie: rackmount 1U (montážna sada súčasťou balenia)

Rozmery: 444,3 × 350 × 43,94 mm

Hmotnosť: 5,16 kg

Chladenie: aktívny (ventilátor), hlučnosť cca 48,7 dBA
Prevádzková teplota: -5 °C až +50 °C

Hardvér a konektivita pre správu:

Procesor a pamäť: ARM Dual-core 1,5 GHz, 1 GB DDR4 RAM, 1 GB Flash
Servisné porty: RJ-45 konzola, USB typ-C (konzola + správa súborov)
Indikátory: LED diódy pre System, Link/Act, PoE a Speed





Detaily produktu
NAPCSC1316
889728521963

Tabuľka dát

Prevedenie
Rack
Farba
Biela
Dĺžka záruky IČO (mesiace)
24
Výrobca
CISCO
Napájanie zariadenia
Interný zdroj
Dĺžka záruky (mesiace)
24
Spracované
Schválené
Hmotnosť (g)
5160
RJ-45 (počet)
48
Rozmery
444,3 × 350 × 43,94 mm
Použitie v exteriéri
Nie
USB 2.0 (počet)
1
Gigabit LAN
áno
Podpora PoE
áno
Rýchlosť portov
1 Gb/s + 10 Gb/s
Prevádzková teplota min. (°C)
-5
Prevádzková teplota max. (°C)
50
Podpora microSD kariet
Nie
Displej
Nie
LAN
áno
Management
áno
Zhoda
UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A
Vstupné napätie (V)
100 - 240 (AC)
Bez ventilátorov (fanless)
Nie
Homologácia EN50155
Nie
RS-232 port
Nie
PoE vstup
Nie
PoE výstup
802.3af/at
PoE výstup (počet)
48
Vrstva OSI
L3 dynamic
Kapacita zbernice (Gbps)
176
Rýchlosť smerovania (Mpps)
130,94
Stohovateľnosť
Hardvér stack
Počet PoE portov
48
SFP+ (počet)
4
RJ-45 konzola/management (počet)
1
AI překlad
Přeloženo
Zboží určeno pro
Commercial - pro profesionální použití
Komentáre (0)
Hodnotenie

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 1 821,38 €

Sledujte nás na Facebooku

Aktuality
Nakupujete bez registrácie? Zbytočne prichádzate o zľavy aj služby
21. 04. 2026

Nakupujete bez registrácie? Platíte viac a prichádzate o dôležité výhody. Registrovaní zákazníci na daycomp.eu získavajú zľavy z obratu, pre ...


Prevádzková doba počas vianočného obdobia
15. 12. 2025

Spoločnosť Agartha Company s.r.o., prevádzkovateľ veľkoobchodného e-shopu daycomp, informuje svojich zákazníkov o prevádzkovej dobe počas vi ...


11. 12. 2025

Do našej ponuky sme novo zaradili modernizovaný spôsob elektronického doručovania vybraných consumer licencií, ktorý prináša rýchlejší a poh ...


Viac aktualít