Kód: NETXTE5898

Značka: XTENDLAN

XtendLan Patch kábel Cat 6A SFTP LSFRZH 15m - šedý

XtendLan S/FTP Cat 6A 15 m sivý; Patch kábel kategórie Cat 6A s dvoma konektormi RJ-45, na prepájanie sieťových zariadení. Dĺžka kábla je 15 m. ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA; Kategória: Cat 6A...
16,93 € s DPH
13,99 € bez DPH
Viac
Dostupné
Na sklade: 127
Všetky najpredávanejšie produkty
  • Banner

  • Banner

GPWebPay
Cisco Catalyst 1300 24-port GE, PoE, 4x10G SFP+
  • Cisco Catalyst 1300 24-port GE, PoE, 4x10G SFP+
  • Cisco Catalyst 1300 24-port GE, PoE, 4x10G SFP+

Cisco Catalyst 1300 24-port GE, PoE, 4x10G SFP+

NAPCSC1312
CISCO
Spravovaný gigabitový switch s 24 PoE+ portami (195W), 4× 10G SFP+ úplinky, Layer 3 routing, pokročilé zabezpečenie a stackingom až 8 jednotiek. Ideálne pre malé a stredné podniky aj pobočky s podporou Cisco Business Dashboard.
1 007,98 €
S DPH
833,04 € Bez DPH
i
Výše uplatněné DPH je 21% pro zemi Česko.
Na objednávku
Množstvo
Nie je skladom

 

Obchodní podmínky

 

Způsoby a doručení a platby

 

Reklamační podmínky

help_outlineOtázka na produkt e-mailom
Popis


Cisco Catalyst C1300-24P-4X







Spravovaný gigabitový switch s PoE+ a 10 gigabitovými uplínkami pre náročné firemné siete.


Cisco Catalyst 1300-24P-4X je výkonný L3 switch navrhnutý pre malé a stredné podniky aj pobočky veľkých firiem. Ponúka 24 gigabitových portov s podporou PoE+ a celkovým budgetom 195 W , čo umožňuje napájanie IP telefónov, bezdrôtových prístupových bodov a IP kamier priamo cez sieťový kábel. Pre pripojenie k chrbticovej sieti slúžia 4 porty 10 Gigabit SFP+ .


Switch beží na upravenom operačnom systéme Linux a podporuje pokročilé funkcie ako dynamický L3 routing , stohovanie cez porty na prednom paneli (až 8 jednotiek) , komplexné QoS a robustné zabezpečenie vrátane 802.1X autentizácie . Správa je zjednodušená vďaka Cisco Business Dashboard s AI asistentom a podporou Cisco Network Plug and Play pre automatické nasadenie.









  • 24 gigabitových portov s podporou PoE+ (802.3at) a celkovým výkonom 195 W pre napájanie koncových zariadení
  • 4 porty 10 Gigabit SFP+ pre vysokorýchlostné úplinky a stohovanie s priepustnosťou 128 Gb/s
  • L3 routing s podporou statických a dynamických trás, RIPv2
  • Stohovanie cez porty na prednom paneli (až 8 switchov) s jednotnou správou a automatickým číslovaním
  • Pokročilé zabezpečenie: 802.1X, RADIUS/TACACS+, ACL až 2048 pravidiel, DHCP snooping, Dynamic ARP Inspection
  • Komplexný QoS s 8 frontami, DSCP/CoS klasifikáciou a obmedzovaním rýchlosti (rate limiting) pre optimalizáciu prevádzky
  • Cisco Business Dashboard s AI asistentom pre zjednodušenú správu a režim s integrovanou sondou
  • Energy Efficient Ethernet (802.3az), automatické vypínanie portov a detekcia dĺžky kábla pre úsporu energie
  • Podpora až 4 094 VLAN, Q-in-Q, Private VLAN a Voice VLAN pre segmentáciu siete
  • SNMP v1/v2c/v3, CLI cez SSH/Telnet, webové GUI a podpora Bluetooth donglov pre flexibilnú správu







Pokročilé sieťové funkcie
Switch podporuje RSTP/MSTP/PVST+ pre rýchlu konvergenciu, LACP pre agregáciu až 8 portov, IGMP snooping pre optimalizáciu multicastu a IPv6 vrátane First Hop Security. Funkcia detekcie slučiek (loopback detection) a UDLD chráni sieť pred slučkami.


Správa a monitoring
Vedľa Cisco Business Dashboard je k dispozícii CLI s úrovňami oprávnenia 1/7/15, SNMP pre integráciu s NMS systémami, RMON pre pokročilý monitoring, sFlow pre analýzu tokov a port mirroring/RSPAN pre diagnostiku. Podporuje syslog , SNTP a TFTP/SCP pre správu konfigurácie.


Stohovanie a vysoká dostupnosť
Stohovanie cez porty na prednom paneli využíva 10G SFP+ porty a umožňuje vytvorenie záložného stacku s aktívnym/záložným radičom. Podporuje cross-stack LAG , QoS a VLAN cez celý stack. Systém dvoch verzií firmvéru (dual image) zaisťuje bezpečné aktualizácie firmvéru.


Kompatibilné SFP+ moduly
Switch podporuje širokú škálu Cisco SFP+ modulov vrátane SFP-10G-SR/LR/ER pre optické spoje, SFP-10G-TX pre medené 10GBase-T, SFP-H10GB-CU twinax káble a SFP-10G-AOC aktívne optické káble.








ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA



Porty: 24× 10/100/1000 Mbps RJ-45 PoE+, 4× 10G SFP+
Konzolové porty: 1× USB-C, 1× RJ-45
USB porty: 1× USB 2.0 (pre Bluetooth dongle, firmware, konfiguráciu)

Stohovanie: až 8 switchov

PoE budget: 195 W (802.3at/af PoE+, až 30 W na port)

Prepínacia kapacita: 128 Gbps

Priepustnosť: 95,23 Mpps

MAC tabuľka: 16 000 adries
VLAN: až 4 094 aktívnych VLAN súčasne

Pamäť: 1 GB DDR4 RAM, 1 GB SLC Flash

Procesor: 2jadrový ARM, 1,5 GHz
Vyrovnávacia pamäť: 1,5 MB

Napájanie: 100–240 V AC, 50–60 Hz (interný zdroj)


Spotreba: max. 31,8 W (s PoE 232,9 W), kľudová 14,8 W
Chladenie: fanless (pasívne)
Rozmery: 444,3 × 299 × 43,94 mm
Hmotnosť: 3,95 kg

Prevádzková teplota: -5 až +50 °C
MTBF: 337 232 hodín pri 25 °C

Certifikácia: UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A





Detaily produktu
NAPCSC1312

Tabuľka dát

Prevedenie
Rack
Farba
Biela
Dĺžka záruky IČO (mesiace)
24
Výrobca
CISCO
Napájanie zariadenia
Interný zdroj
Dĺžka záruky (mesiace)
24
Spracované
Schválené
Hmotnosť (g)
3950
RJ-45 (počet)
24
Rozmery
444,3 × 299 × 43,94 mm
Použitie v exteriéri
Nie
USB 2.0 (počet)
1
Gigabit LAN
áno
Podpora PoE
áno
Rýchlosť portov
1 Gb/s + 10 Gb/s
Prevádzková teplota min. (°C)
-5
Prevádzková teplota max. (°C)
50
Podpora microSD kariet
Nie
Displej
Nie
LAN
áno
Management
áno
Zhoda
UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), CE, FCC Part 15 (CFR 47) Class A
Vstupné napätie (V)
100 - 240 (AC)
Bez ventilátorov (fanless)
áno
Homologácia EN50155
Nie
RS-232 port
Nie
PoE vstup
Nie
PoE výstup
802.3af/at
PoE výstup (počet)
24
Vrstva OSI
L3 dynamic
Norma
802.3at
Kapacita zbernice (Gbps)
128
Rýchlosť smerovania (Mpps)
95,23
Stohovateľnosť
Hardvér stack
Počet PoE portov
24
SFP+ (počet)
4
RJ-45 konzola/management (počet)
1
AI překlad
Přeloženo
Zboží určeno pro
Commercial - pro profesionální použití
Komentáre (0)
Hodnotenie

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 832,20 €

Sledujte nás na Facebooku

Aktuality
Nakupujete bez registrácie? Zbytočne prichádzate o zľavy aj služby
21. 04. 2026

Nakupujete bez registrácie? Platíte viac a prichádzate o dôležité výhody. Registrovaní zákazníci na daycomp.eu získavajú zľavy z obratu, pre ...


Prevádzková doba počas vianočného obdobia
15. 12. 2025

Spoločnosť Agartha Company s.r.o., prevádzkovateľ veľkoobchodného e-shopu daycomp, informuje svojich zákazníkov o prevádzkovej dobe počas vi ...


11. 12. 2025

Do našej ponuky sme novo zaradili modernizovaný spôsob elektronického doručovania vybraných consumer licencií, ktorý prináša rýchlejší a poh ...


Viac aktualít