Kód: NETXTE5898

Značka: XTENDLAN

XtendLan Patch kábel Cat 6A SFTP LSFRZH 15m - šedý

XtendLan S/FTP Cat 6A 15 m sivý; Patch kábel kategórie Cat 6A s dvoma konektormi RJ-45, na prepájanie sieťových zariadení. Dĺžka kábla je 15 m. ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA; Kategória: Cat 6A...
16,93 € s DPH
13,99 € bez DPH
Viac
Dostupné
Na sklade: 127
Všetky najpredávanejšie produkty
  • Banner

  • Banner

GPWebPay
Cisco Catalyst 1300 8-port 2,5GE, 16-port GE, PoE, 4x10G SFP+
  • Cisco Catalyst 1300 8-port 2,5GE, 16-port GE, PoE, 4x10G SFP+

Cisco Catalyst 1300 8-port 2,5GE, 16-port GE, PoE, 4x10G SFP+

NAPCSC1311
CISCO
Spravovaný sieťový switch s 24 portami (16× 1Gb/s + 8× 2,5Gb/s) a PoE+ podporou 375 W. Obsahuje 4× 10Gb/s SFP+ uplinky, pokročilé funkcie Layer 3, hardvérové stackovanie až 8 jednotiek a manažment cez Cisco Business.
1 460,59 €
S DPH
1 207,10 € Bez DPH
i
Výše uplatněné DPH je 21% pro zemi Česko.
Na objednávku
Množstvo
Nie je skladom

 

Obchodní podmínky

 

Způsoby a doručení a platby

 

Reklamační podmínky

help_outlineOtázka na produkt e-mailom
Popis


Cisco Catalyst C1300-24MGP-4X







Profesionálne spravovaný switch s multigigabitovými portami a pokročilými funkciami pre malé a stredné firmy.


Cisco Catalyst 1300-24MGP-4X je spravovaný L3 switch určený pre náročné podnikové siete. Kombinuje 16 portov Gigabit Ethernet s 8 portami 2,5 Gigabit Ethernet (multigigabit) a 4 uplinkovými portami 10 Gigabit SFP+ . Všetkých 24 portov podporuje PoE+ (802.3at) s celkovým výkonom 375 W , čo umožňuje napájanie zariadení ako sú Wi-Fi access pointy, IP telefóny alebo kamery priamo cez sieťový kábel.


Switch disponuje prepínacou kapacitou 152 Gbps a priepustnosťou 113,08 Mpps , čo zaisťuje bezproblémovú prevádzku aj pri vysokom zaťažení. Podporuje hardvérové stohovanie až 8 jednotiek s možnosťou správy ako jediného celku. Management je realizovaný cez intuitívne Cisco Business Dashboard s podporou mobilnej aplikácie, prípadne cez CLI rozhranie.









  • Kombinácia 16× 1 Gb/sa 8× 2,5 Gb/s RJ-45 portov pre flexibilné pripojenie zariadení rôznych rýchlostí
  • Celkový PoE+ budget 375 W pre napájanie až 24 koncových zariadení (max. 30 W na port)
  • 4× 10 Gigabit SFP+ uplinky pre vysokorýchlostné pripojenie k chrbticovej sieti
  • Pokročilé funkcie 3. vrstvy vrátane statického a dynamického routingu (RIP v2)
  • Hardwarové stohovanie až 8 jednotiek s jednotnou správou a vysokou dostupnosťou
  • Pokročilé zabezpečenie: 802.1X autentizácia, ACL, DHCP snooping, IP Source Guard
  • QoS s 8 frontami pre prioritizáciu hlasovej a video prevádzky
  • Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) na zníženie spotreby energie
  • Tichá prevádzka vďaka inteligentnému riadeniu ventilátora (typicky < 39 dBA pri 25 °C)







Pokročilé sieťové funkcie
Switch podporuje až 4094 VLAN, Spanning Tree Protocol (STP/RSTP/MSTP), Link Aggregation (LACP) s až 8 skupinami, multicast s IGMP snooping v1/v2/v3 pre efektívnu distribúciu video streamov. Zahŕňa tiež pokročilé funkcie ako Q-in-Q, Private VLAN, Voice VLAN a Auto Smartports pre automatickú konfiguráciu portov.


Manažment a monitoring
Okrem webového rozhrania a Cisco Business Dashboard je možná správa cez SNMP v1/v2c/v3, CLI (SSH/Telnet), alebo mobilnú aplikáciu. Switch podporuje RMON, syslog, zrkadlenie portov (až 8 zdrojov na 1 cieľ), sFlow pre detailný monitoring prevádzky a Cisco Network Plug and Play pre ľahké nasadenie.


Zabezpečenie a autentizácia
Implementuje pokročilé bezpečnostné mechanizmy: 802.1X autentizáciu s RADIUS/TACACS+, MAC autentizáciu, web-based autentizáciu, až 1024 ACL pravidiel, storm control, DoS ochranu, DHCPv6 Guard a IPv6 First Hop Security. Podporuje aj SSH v2, SSL/TLS a bezpečné ukladanie citlivých dát (SSD).








ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA



Porty: 16× 10/100/1000Mb/s RJ-45, 8× 100/1000/2500Mb/s RJ-45, 4× 10G SFP+
Konzolové porty: 1× USB-C, 1× RJ-45

USB porty: 1× USB 2.0 (pre Bluetooth dongle, firmware, konfiguráciu)
Stohovanie: až 8 switchov


PoE budget: 375 W (802.3at/af PoE+, až 30 W na port)

Prepínacia kapacita: 152 Gbps

Priepustnosť: 113,08 Mpps
MAC tabuľka: 16 000 adries
VLAN: až 4 094 aktívnych VLAN súčasne
Pamäť: 1 GB DDR4 RAM, 1 GB SLC Flash
Procesor: 2jadrový ARM, 1,5 GHz

Vyrovnávacia pamäť: 1,5 MB

Napájanie: 100–240 V AC, 50–60 Hz (interný zdroj)
Spotreba: max. 46,1 W (s PoE 443,6 W), kľudová 23,6 W
Chladenie: 1× ventilátor

Rozmery: 444,3 × 350 × 43,94 mm

Hmotnosť: 5,53 kg

Prevádzková teplota: -5 až +50 °C

MTBF: 359 908 hodín pri 25 °C

Certifikácia: UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A





Detaily produktu
NAPCSC1311

Tabuľka dát

Prevedenie
Rack
Farba
Biela
Dĺžka záruky IČO (mesiace)
24
Výrobca
CISCO
Napájanie zariadenia
Interný zdroj
Dĺžka záruky (mesiace)
24
Spracované
Schválené
Hmotnosť (g)
5530
RJ-45 (počet)
24
Rozmery
444,3 × 350 × 43,94 mm
Použitie v exteriéri
Nie
USB 2.0 (počet)
1
Gigabit LAN
áno
Podpora PoE
áno
Rýchlosť portov
1 Gb/s + 2,5 Gb/s + 10 Gb/s
Prevádzková teplota min. (°C)
-5
Prevádzková teplota max. (°C)
50
Podpora microSD kariet
Nie
Displej
Nie
LAN
áno
Management
áno
Zhoda
UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), CE, FCC Part 15 (CFR 47) Class A
Vstupné napätie (V)
100 - 240 (AC)
Bez ventilátorov (fanless)
Nie
Homologácia EN50155
Nie
RS-232 port
Nie
PoE vstup
Nie
PoE výstup
802.3af/at
PoE výstup (počet)
24
Vrstva OSI
L3 dynamic
Norma
802.3at
Kapacita zbernice (Gbps)
152
Rýchlosť smerovania (Mpps)
113,08
Stohovateľnosť
Hardvér stack
Počet PoE portov
24
SFP+ (počet)
4
RJ-45 konzola/management (počet)
1
AI překlad
Přeloženo
Zboží určeno pro
Commercial - pro profesionální použití
Komentáre (0)
Hodnotenie

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 1 205,45 €

Sledujte nás na Facebooku

Aktuality
Nakupujete bez registrácie? Zbytočne prichádzate o zľavy aj služby
21. 04. 2026

Nakupujete bez registrácie? Platíte viac a prichádzate o dôležité výhody. Registrovaní zákazníci na daycomp.eu získavajú zľavy z obratu, pre ...


Prevádzková doba počas vianočného obdobia
15. 12. 2025

Spoločnosť Agartha Company s.r.o., prevádzkovateľ veľkoobchodného e-shopu daycomp, informuje svojich zákazníkov o prevádzkovej dobe počas vi ...


11. 12. 2025

Do našej ponuky sme novo zaradili modernizovaný spôsob elektronického doručovania vybraných consumer licencií, ktorý prináša rýchlejší a poh ...


Viac aktualít