Kód: NETXTE5898

Značka: XTENDLAN

XtendLan Patch kábel Cat 6A SFTP LSFRZH 15m - šedý

XtendLan S/FTP Cat 6A 15 m sivý; Patch kábel kategórie Cat 6A s dvoma konektormi RJ-45, na prepájanie sieťových zariadení. Dĺžka kábla je 15 m. ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA; Kategória: Cat 6A...
16,93 € s DPH
13,99 € bez DPH
Viac
Dostupné
Na sklade: 127
Všetky najpredávanejšie produkty
  • Banner

  • Banner

GPWebPay
Cisco Catalyst 1300 12-port 10GE, 2x10G SFP+
  • Cisco Catalyst 1300 12-port 10GE, 2x10G SFP+
  • Cisco Catalyst 1300 12-port 10GE, 2x10G SFP+
  • Cisco Catalyst 1300 12-port 10GE, 2x10G SFP+

Cisco Catalyst 1300 12-port 10GE, 2x10G SFP+

NAPCSC1307
CISCO
Sieťový switch Cisco Catalyst 1300-12XT-2X s 12 portami 10 Gigabit Ethernet a 2 portami 10G SFP+. Plne spravovaný Layer 3 switch s podporou stackingu až 8 jednotiek, pokročilými bezpečnostnými funkciami a dedikovaným manažment portom.
1 365,32 €
S DPH
1 128,36 € Bez DPH
i
Výše uplatněné DPH je 21% pro zemi Česko.
Na objednávku
Množstvo
Nie je skladom

 

Obchodní podmínky

 

Způsoby a doručení a platby

 

Reklamační podmínky

help_outlineOtázka na produkt e-mailom
Popis



Cisco Catalyst C1300-12XT-2X








Výkonný 10 gigabitový ethernetový switch pre pobočkové kancelárie a malé až stredné podniky.


Cisco Catalyst 1300-12XT-2X je plne spravovaný Layer 3 switch s 12 portami 10GBASE-T a 2 portami 10G SFP+ , ktorý poskytuje vysokorýchlostnú konektivitu pre náročné sieťové aplikácie. Switch ponúka prepínaciu kapacitu 280 Gbps a priepustnosť 208,33 Mpps , čo zaisťuje bezproblémový prenos dát aj pri plnom zaťažení všetkých portov.


Zariadenie je vybavené dedikovaným Gigabit Ethernet management portom pre oddelenú vzdialenú správu, podporuje stacking cez porty na prednom paneli až 8 jednotiek a obsahuje pokročilé funkcie ako dynamický Layer 3 routing, IPv6, QoS a komplexné bezpečnostné mechanizmy. Správa je realizovaná cez intuitívne Cisco Business Dashboard alebo mobilnú aplikáciu.










  • 12 portov 10GBASE-T pre vysokorýchlostné pripojenie koncových zariadení a serverov
  • 2 dedikované porty 10G SFP+ rozširujúce celkovú konektivitu o optické spoje
  • Prepínacia kapacita 280 Gbps s priepustnosťou 208,33 Mpps zaisťuje plný výkon bez blokovania
  • Hardwarové stohovanie (stacking) až 8 switchov s jednotnou správou a vysokou dostupnosťou
  • Dedikovaný Gigabit Ethernet management port pre bezpečnú vzdialenú správu
  • Layer 3 routing s podporou RIP v2, statických trás a až 7168 IPv4 trás
  • Pokročilé zabezpečenie vrátane IEEE 802.1X, ACL, DHCP snooping a IPv6 First Hop Security
  • Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) znižuje spotrebu energie pri nižšom zaťažení








Jednoduchá správa a nasadenie
Switch podporuje Cisco Business Dashboard so vstavanou sondou pre centralizovanú správu bez nutnosti samostatného hardvéru. Cisco Network Plug and Play umožňuje jednoduché nasadenie s minimálnou konfiguráciou. K dispozícii je tiež plné CLI rozhranie pre pokročilých administrátorov a podpora SNMP v1, v2c a v3.


Vysoká spoľahlivosť a dostupnosť
Podpora Dual image zaisťuje bezpečné aktualizácie firmware s minimálnym výpadkom. Stacking cez predný panel poskytuje rýchle prevzatie pri zlyhaní a podporu link aggregation naprieč stackom. Switch spĺňa prísne štandardy spoľahlivosti s MTBF 1 198 404 hodín pri 25 °C.


Pokročilé sieťové funkcie
Zariadenie podporuje až 4094 VLAN, 8 link aggregation skupín, IGMP snooping pre 4000 multicast skupín, IPv4 a IPv6 dual stack, policy-based routing a komplexný QoS s 8 hardvérovými frontami. Vyrovnávacia pamäť 3 MB zaisťuje efektívne spracovanie dát aj pri nárazovom zaťažení.



/div>





ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA



Porty: 12× 10G Base-T RJ-45, 2× 10G SFP+, 1× Gigabit Ethernet management

Konzolové porty: 1× USB-C, 1× RJ-45

USB porty: 1× USB 2.0 (pre Bluetooth dongle, firmware, konfiguráciu)

Stohovateľnosť: až 8 switchov

Prepínacia kapacita: 280 Gbps

Priepustnosť: 208,33 Mpps (64B pakety)

MAC tabuľka: 32 000 adries

VLAN: až 4 094 aktívnych VLAN súčasne

Pamäť: 1 GB DDR4 RAM, 1 GB SLC Flash

Procesor: dual-core ARM 1,5 GHz

Vyrovnávacia pamäť: 3 MB

Napájanie: 100–240 V AC, 50–60 Hz (interný zdroj)

Spotreba: max. 52 W, kľudová 22,8 W

Chladenie: 1 ventilátor, akustický hluk 28,5 dBA pri 25 °C

Rozmery: 300 × 268 × 43,94 mm

Hmotnosť: 2,64 kg

Prevádzková teplota: –5 až +50 °C

MTBF: 1 198 404 hodín pri 25 °C

Certifikácia: UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A





Detaily produktu
NAPCSC1307

Tabuľka dát

Prevedenie
Rack
Farba
Biela
Dĺžka záruky IČO (mesiace)
24
Výrobca
CISCO
Napájanie zariadenia
Interný zdroj
Dĺžka záruky (mesiace)
24
Spracované
Schválené
Hmotnosť (g)
2640
RJ-45 (počet)
12
Rozmery
300 × 268 × 43,94 mm
Použitie v exteriéri
Nie
USB 2.0 (počet)
1
Gigabit LAN
áno
Podpora PoE
Nie
Rýchlosť portov
10 Gb/s
Prevádzková teplota min. (°C)
-5
Prevádzková teplota max. (°C)
50
Podpora microSD kariet
Nie
Displej
Nie
Management
áno
Zhoda
UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), CE, FCC Part 15 (CFR 47) Class A
Vstupné napätie (V)
100 - 240 (AC)
Bez ventilátorov (fanless)
Nie
Homologácia EN50155
Nie
RS-232 port
Nie
PoE vstup
Nie
PoE výstup
Nie
Vrstva OSI
L3 dynamic
Kapacita zbernice (Gbps)
280
Rýchlosť smerovania (Mpps)
208,33
Stohovateľnosť
Hardvér stack
SFP+ (počet)
2
RJ-45 konzola/management (počet)
2
AI překlad
Přeloženo
Zboží určeno pro
Commercial - pro profesionální použití
Komentáre (0)
Hodnotenie

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 1 224,69 €

Sledujte nás na Facebooku

Aktuality
Nakupujete bez registrácie? Zbytočne prichádzate o zľavy aj služby
21. 04. 2026

Nakupujete bez registrácie? Platíte viac a prichádzate o dôležité výhody. Registrovaní zákazníci na daycomp.eu získavajú zľavy z obratu, pre ...


Prevádzková doba počas vianočného obdobia
15. 12. 2025

Spoločnosť Agartha Company s.r.o., prevádzkovateľ veľkoobchodného e-shopu daycomp, informuje svojich zákazníkov o prevádzkovej dobe počas vi ...


11. 12. 2025

Do našej ponuky sme novo zaradili modernizovaný spôsob elektronického doručovania vybraných consumer licencií, ktorý prináša rýchlejší a poh ...


Viac aktualít