Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

NERO

Nero AG (známý jako Ahead Software AG až do roku 2005) je německá počítačovová softwarová společnost, která je zvláště dobře známá pro své CD / DVD / BD vypalování , Nero Burning ROM , a je v současné době největším světovým dodavatelem pro tento vypalovací software. Hlavním produktem společnosti je Nero, software, který zahrnuje funkce vypalování, převodu souborů, správy médií a úpravy videa a je každoročně aktualizován.

Produkt si můžete stáhnout zde: 

https://www.nero.com/download.php?id=ncore2021_full_installer

  Nejprodávanější
  • Nero Video - elektronická licence

   Nero Video - elektronická licence

   Nero Video nyní nabízí pro vás celou řadu speciálních funkcí. S více než 1000 filmovými šablonami a efekty neexistují prakticky žádné limity vaší kreativity. Objevte výhody aplikace Nero Video ještě dnes.

   Obvykle do 30 minut

   1 089 Kč

  • Nero Duplicate Manager Photo - elektronická licence

   Nero Duplicate Manager Photo - elektronická licence

   Archivovali jste své fotografie roky na svém PC a připojených zařízeních? Uvědomujete si, že ve svém počítači máte poměrně velké množství duplikátů a podobných obrázků, které zabírají cenný úložný prostor? Ujišťujeme vás, že nejste jediný, kdo má tuto zkušenost.

   Obvykle do 30 minut

   968 Kč

  • Nero Recode - elektronická licence

   Nero Recode - elektronická licence

   Rozčiluje vás, když vám počítač zasílá chybové zprávy, protože nedokáže přečíst soubor, který chcete přehrát? Nero Recode je řešení!

   Obvykle do 30 minut

   968 Kč

  • Výrobci
  Souhlasím

  Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací