Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

Prodloužení_Kaspersky Anti-Virus pro 2 zařízení na 1 rok-elektronická licence

Základní bezpečnostní software Kaspersky Anti-Virus přináší pokročilé antivirové technologie, které důkladně ochrání váš počítač před škodlivými viry včetně malware a ransomware. Program automaticky skenuje soubory i běžící programy a zároveň monitoruje veškerou internetovou komunikaci v reálném čase včetně monitoringu stažených souborů či podvodných www stránek a emailů.
Kód produktuKL1171OCBFR
DostupnostNa objednávku
Cena celkem:vč. DPH
509 Kč
Lic

Základní bezpečnostní software Kaspersky Anti-Virus přináší pokročilé antivirové technologie, které důkladně ochrání váš počítač před škodlivými viry včetně malware a ransomware. Program automaticky skenuje soubory i běžící programy a zároveň monitoruje veškerou internetovou komunikaci v reálném čase včetně monitoringu stažených souborů či podvodných www stránek a emailů.


 

Důkladné zabezpečení systému

Důkladné zabezpečení systému

Kaspersky Anti-Virus v reálném čase ochrání váš počítač před viry, spyware, malware, ransomware, rootkity a dalšími hrozbami. K dispozici jsou rovněž funkce pro okamžitou kontrolu souborů, webových stránek a emailů. Samozřejmostí jsou bezplatné automatické aktualizace programu.

Cloudová ochrana

Cloudová ochrana

Technologie ochrany v reálném čase s podporou cloudu sbírá nejnovější informace o hrozbách z milionů počítačů, díky čemuž velmi rychle dokáže zabránit případnému riziku. Zabezpečení proti phishingu s pravidelně aktualizovanou databází vás ochrání proti internetovým podvodníkům.

Kontrola zranitelnosti systému

Kontrola zranitelnosti systému

Funkce kontrola zranitelnosti systému automaticky zkontroluje všechny nainstalované programy a nalezne v nich zranitelná místa, která mohou být zneužita pomocí malwaru, čímž zabrání hrozící infekci počítače.

Minimální zatížení systému

Minimální zatížení systému

Aplikace je optimalizována, aby zbytečně nezatěžovala síťový provoz a nezpomalovala spouštění či instalaci programů. Technologie iChecker/iSwift a chytré aktualizace programu poskytují inteligentní kontrolu zajišťující maximální výkon.

Parametry
  • Záruka: 3 měsíce
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací