Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

PRODLOUŽENÍ_AVG SECURE VPN PRO 5 ZAŘÍZENÍ NA 36 MĚSÍCŮ - ELEKTRONICKÁ LICENCE

Prohlížejte web a nakupujte v naprostém soukromí. Zašifruje veškeré vaše aktivity. Zabezpečí vás na každé Wi-Fi síti. Odblokuje vám obsah po celém světě.
Kód produktusvd.5.36m_obnova
DostupnostNa objednávku
Cena celkem:vč. DPH
2 030 Kč
Lic
AVG Secure VPN - virtuální privátní síť (VPN) vytvářená produktem AVG Secure VPN nabízí bezpečné a soukromé připojení pro neomezený přístup k internetu. Používá k tomu šifrování vašeho připojení, aby nikdo nemohl sledovat vaši aktivitu na internetu. Výsledek? Zabezpečený a soukromý přístup na jakýkoli web – kdykoli a odkudkoli. Tím myslíme vaše oblíbené stránky, seriály a předplacené služby bez omezení přístupu.
 
Máte antivirus? Výborně! Přesto se vám VPN hodí.
Antivirový software chrání vaše zařízení, ale služba VPN chrání vaše připojení k internetu. Možná si říkáte, že službu VPN nepotřebujete, ale bez ní není vaše prohlížení internetu chráněno před špehováním ze strany počítačových zločinců, reklamních společností, a dokonce ani vašeho poskytovatele připojení k internetu. Vysvětlíme vám proč.
 
Skutečné soukromí
Pokud máte šifrované připojení, nikdo nemůže sledovat vaše online aktivity. Váš poskytovatel připojení, váš šéf ani vládní úřady.
 
Vysoké zabezpečení
Internetové bankovnictví? Naše šifrování na vojenské úrovni ochrání vaše data v jakémkoli zařízení, i když používáte veřejnou síť Wi-Fi.
 
Neomezený přístup
VPN zpřístupní blokovaný obsah, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Díky tomu si můžete kdykoli a kdekoli užívat vaše oblíbené seriály a předplacené weby.

Proč chtít AVG Secure VPN pro Windows?
V zařízeních s Windows používá nejdůvěryhodnější a nejpoužívanější dostupný VPN protokol, OpenVPN. Tento protokol je open source, takže máte jistotu, že k vašim datům nebude mít přístup žádný neznámý proprietární kód. Navíc používá knihovny OpenSSL a všechna data jsou přenášena přes porty UDP.
 
Jak služba VPN funguje?
Po zapnutí AVG Secure VPN a připojení vašeho zařízení s Windows k internetu jste rovnou chráněni. Jak? Když se připojíte prostřednictvím softwaru VPN pro Windows, je vám přidělena jedna z IP adres namísto té vaší (vaše IP adresa je jedinečný kód, který identifikuje vaše zařízení). To znamená, že pokud se vás někdo pokusí špehovat, uvidí pouze adresu serveru AVG. Šifrování je na vojenské úrovni pomocí 256bitového standardu AES. A co je výsledkem? Okamžité online soukromí po kliknutí na jediné tlačítko.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/7/Vista/XP (SP3)
Parametry
  • Záruka: 3 měsíce
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací