Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz

Pro hráče

Některé ochrany jsou schopny určit výkon počítače a v případě potřeby se tomuto výkonu přizpůsobit. Pokud však ručně upravíte nastavení hry na úroveň, kterou procesor a grafická karta nejsou schopny zpracovat, dojde ke snížení výkonu hry a to i za použití nesprávného antivirového programu. 

Každý správný počítačový hráč by měl mít při hraní pohodlí, které zaručí jeho stoprocentní soustředění právě na hru. Při hraní her je tomu ale jinak. V herním světě totiž platí jen některá z běžných pravidel, kterými se řídíme v normálním životě. Hackeři napadají hráče a kradou virtuální zboží. Toto zboží pak přímo ve hrách prodávají jiným hráčům, a to za normální peníze. Nejlepší herní hackeři si tím přijdou na nemalé částky.

Nejcennějším, a tedy i nejčastějším cílem jsou ale pro hackery hráčské účty. Online a mobilní hry o svých uživatelích uchovávají ohromné spousty dat. Čím více jsou taková data osobnější, tím jsou pro hackery cennější. A do toho mobilní hry často sbírají natolik osobní údaje, jako je poloha, aktivita na sociálních sítích, či dokonce telefonní hovory. Transakce ve hrách a měsíční předplatná online her znamenají, že součástí uživatelských dat bývají i finanční údaje.

Pokud jde o kybernetickou bezpečnost, hráči her jsou v jedinečné pozici. Takový hráč je softwarový uživatel jako kdokoli jiný a je tedy ohrožován stejnými druhy bezpečnostních rizik. To znamená, že pro něj platí i stejná bezpečnostní pravidla. Každá hrozba, jíž hráči čelí, je však svým způsobem jedinečná a v jiných oborech nevídaná. Útočníci mají více možností, jak hráčům hacknout jejich účty, a hráči se proto musí odpovídajícím způsobem chránit.

    Nejprodávanější
    • Výrobci
    Souhlasím

    Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací