Najdete nás i na MALL.CZ

O nás

Moderní technologie nám v mnoha ohledech ulehčují život. Málokdo v dnešní době umí přežít bez smartphonu, připojení k webu a sociálních sítí. Žijeme ve společnosti, která používání těchto technologií přímo vyžaduje. Přinášíme Vám svět moderních a především nejnovějších technologií z CZ a SK distribucí.
 
Ve společnosti Agartha Company s.r.o. se snažíme hledat technologie, díky nimž se snažíme zlepšovat životy našim zákazníkům a přinášet Vám je prostřednictvím našeho internetového obchodu www.daycomp.cz ; www.daycomp.sk ; www.daycomp.eu  
 
Naším zákazníkům se vždy snažíme přinášet služby a zboží s přidanou hodnotou a na tomto si zakládáme. Nejsme jen “obchod”, jsme společnost, která vám přináší inovace ať už do domácnosti, sportu či pro vaši zábavu. U nás a s námi získáte vždy víc. Např. profesionální poradenství, nadstandardní servis, péči, kvalitu a v neposlední řadě lidský přístup.
 
Přesvědčte se sami, že u nás to nejsou jen pouhá slova. U nás se řídíme heslem: "action speak louder then words" činy mluví hlasitěji než slova.
 
Společnost Agartha Company s.r.o. vznikla na sklonku roku 2016 v Moravskoslezském kraji, konkrétně v Ostravě- Porubě a za svou dobu si získala stovky věrných zákazníků. My Vám za tuto věrnost moc děkujeme a vězte, že všechno co děláme, děláme pro Vás. Abychom v prvé řadě dokázali i sami sobě, že kvalitní služby a výrobky nemusí být za neúměrnou cenu a nízké kvality a hůř k dostání, ale také především proto, abychom mohli pomáhat těm, co to potřebují.
 
Lidé z celé České republiky si naši společnost nevybírají pouze kvůli sortimentu, ale také kvůli dlouhodobé zkušenosti, kterou s námi mají, ať už od vyřízení objednávky po samotnou expedici, či rychlosti vyřízení reklamace.
 
Chcete vědět, co nás zahřívá u srdce? Jsou to pozitivní reakce společností a lidí, kteří nějakým způsobem přišli s námi do kontaktu a zanechávají nám krásné zpětné vazby. Teprve pak víme, že to co děláme, má smysl a především nám dají najevo, že to děláme dobře !

 

PROČ PRÁVĚ NÁS?

 

daycomp.cz a daycomp.sk a daycomp.eu vám nabízí nákup za výhodné akční ceny. Našim zákazníkům poskytujeme poradenský servis, dopravu zdarma, slevy a další uvedené výhody. Zároveň je možné se domluvit na dodání specifického zboží, které nemáme standardně v nabídce. Není nic lehčího než nám napsat !

 

Výdejní místo v Ostravě

Kamenné prodejny Výdejní místo v Ostravě se nachází na ulici Místecká 1120/103, Ostrava-Vítkovice 703 00. Zakoupené produkty je možné vyzvednout po našem potvrzení. Bez něj vám nemůže obsluhující personál vyjít vstříc. 

 

Dnes objednáte, zítra dodáme!

Dnes objednáte, zítra dodáme!Pokud je vámi vybrané zboží skladem a vy si ho objednáte do 14:00h, můžeme vám jej dodat již následující pracovní den.

 

Doprava zdarma

Doprava zdarmaU objednávek nad 3000 kč nebo 114,50 EUR máte dopravu zdarma, a to trvale !

 

Poradna

PoradnaNeváhejte a obraťte se se svým problémem na odborníka. Využijte možnosti konzultace a kontaktujte naše specialisty.

 

Ušijeme vám cenu na míru!

Ušijeme vám ceny na míru!Máte unikátní možnost navrhnout svou vlastní cenu požadovaného zboží. Ušijeme vám cenu na míru! Napište nám, kde je možné koupit vámi požadovaný výrobek levněji a my se vám pokusíme nabídnout ještě výhodnější cenu. Pokud na sebe uvedete kontakt a my budeme schopni dodat výrobek za nižší cenu, budeme vás s naší nabídkou kontaktovat.

 

Facebook - slevy pro fanoušky

Facebook - staňte se fanouškem!Staňte se fanouškem DayComp-obchod a získejte slevu na nákup elektroniky! Na stránkách oblíbené sociální sítě Facebook pravidelně zveřejňujeme kódy na slevu a informujeme fanoušky o akčních nabídkách a soutěžích.

 

Akční nabídky

Akční nabídkyDenně pro vás připravujeme zajímavé akční nabídky. Naši obchodníci pečlivě vybírají akční modely, které nabízíme ve všech produktových kategoriích za nízké akční ceny.

 

Výprodej

Výprodej Ušetřete s daycomp.cz a daycomp.sk a pořiďte si elektroniku ze sekce výprodej! Využijte výprodejové nabídky a nakupujte elektro za nízké ceny!

 

Slevy pro odběratele newsletteru

Slevy pro odběratele newsletteru Přihlaste se k odběru obchodních sdělení a budete informováni o mimořádných akčních nabídkách a soutěžích! Také pravidelně posíláme kódy na slevu.

 

Nákupem elektra přes internet ušetříte

Nákupem s námi ušetříte!Námi nabízený sortiment je v průměru o 3% až 30 % levnější oproti běžným maloobchodním cenám v kamenných obchodech. Navíc ušetříte čas, protože zboží můžete vybírat v pohodlí vašeho domova či kanceláře 24 hodin denně.

 

Platba kartou MasterCard, Maestro nebo VISA

Platba kartouVyužijte rychlý, bezpečný a pohodlný způsob nakupování. V okamžiku objednávky nebo přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost. Náš obchod podporuje online platby kartou.