Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.eu
Kategorie

O nás

DayComp-obchod to není jen“obchod”.
 
 
Moderní technologie nám v mnoha ohledech ulehčují život. Málokdo v dnešní době umí přežít bez smartphonu, připojení k webu a sociálních sítí. Žijeme ve společnosti, která používání těchto technologií přímo vyžaduje. Přinášíme Vám svět moderních a především nejnovějších technologií z CZ a SK distribucí.
 
Ve společnosti Agartha Company s.r.o. se snažíme hledat technologie, díky nimž se snažíme zlepšovat životy našim zákazníkům a přinášet Vám je prostřednictvím našeho internetového obchodu www.daycomp.cz , www.daycomp.sk a www.daycomp.eu 
 
Naším zákazníkům se vždy snažíme přinášet služby a zboží s přidanou hodnotou a na tomto si zakládáme. Nejsme jen “obchod”, jsme společnost, která vám přináší inovace ať už do domácnosti, sportu či pro vaši zábavu. U nás a s námi získáte vždy víc. Např. profesionální poradenství, nadstandardní servis, péči, kvalitu a v neposlední řadě lidský přístup.
 
Přesvědčte se sami, že u nás to nejsou jen pouhá slova. U nás se řídíme heslem: "action speak louder then words" činy mluví hlasitěji než slova.
 
Společnost Agartha Company s.r.o. vznikla na sklonku roku 2016 v Moravskoslezském kraji, konkrétně v Ostravě- Porubě a za svou dobu si získala stovky věrných zákazníků. My Vám za tuto věrnost moc děkujeme a vězte, že všechno co děláme, děláme pro Vás. Abychom v prvé řadě dokázali i sami sobě, že kvalitní služby a výrobky nemusí být za neúměrnou cenu a nízké kvality a hůř k dostání, ale také především proto, abychom mohli pomáhat těm, co to potřebují.
 
Lidé z celé České republiky si naši společnost nevybírají pouze kvůli sortimentu, ale také kvůli dlouhodobé zkušenosti, kterou s námi mají, ať už od vyřízení objednávky po samotnou expedici, či rychlosti vyřízení reklamace.
 
Chcete vědět, co nás zahřívá u srdce? Jsou to pozitivní reakce společností a lidí, kteří nějakým způsobem přišli s námi do kontaktu a zanechávají nám krásné zpětné vazby. Teprve pak víme, že to co děláme, má smysl a především nám dají najevo, že to děláme dobře !
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací