Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz

NORTON 360 pro hráče 50GB CZ 1 USER 3 zařízení na 12 měsíců- elektronická licence

Jako hráči víme, že máme specifické potřeby, které ostatní uživatelé počítačů nemusí mít, například vědět, kdy by mohly být naše herní účty ohroženy, a minimalizovat přerušení hraní.
Kód produktu21415812
DostupnostObvykle do 1 hodiny
Cena celkem:vč. DPH
899 Kč
Lic

Balík obsahuje: Antivirus, Firewall, VPN, Cloud úložiště, Bezpečné úložiště pro hesla  a ochranu web kamery proti přístupu z venčí.

Norton 360 for Gamers - v
ýkonná ochrana navržená pro hráče počítačových her.

Elektronická licence - předplatné. licence pro 3 zařízení na 12 měsíců

Norton 360 for Gamers poskytuje příležitostným i náruživým hráčům více vrstev ochrany jejich zařízení, herních účtů a digitálních aktiv.

Navrženo hráči pro zvýšení ochrany hráčů
Jsme hráči. Náš tým společně vytvořil návrh verze produktu Norton 360, který jsme potřebovali: Ochranu pro náš počítač a pro naše osobní a herní informace.

Jako hráči víme, že máme specifické potřeby, které jiní uživatelé počítačů nemusí mít. Například potřebujeme vědět, kdy mohou být naše herní účty ohroženy, a minimalizovat přerušení během hraní.

Budeme i nadále společně pracovat na tom, aby kolegové hráči měli k dispozici ochranu a funkce, které nejvíce potřebují.

Norton 360 for Gamers obsahuje vícevrstvou pokročilou technologii, která pomáhá blokovat kybernetické hrozby a cílené útoky na váš počítač a další zařízení a pomáhá chránit informace o vašem herním účtu.

Norton 360 for Gamers zahrnuje ochranu před viry, malwarem, útoky typu DDoS a doxxing, převzetím kontroly nad webovou kamerou, phishingovými útoky a dalšími hrozbami.


Vlastnosti
Optimalizace oznámení
Ve vašem počítači vás upozorníme pouze v případě, kdy detekujeme, že jste napadeni, že vaše ochrana je ohrožena nebo že nepoužíváte funkci, na jejíž používání máte nárok. Méně oznámení a větší kontrola připomenutí produktů

Detekce režimu celé obrazovky
Zabezpečení zařízení pro počítače, které detekuje, že používáte režim celé obrazovky, a ztlumí všechny výstrahy zabezpečení, kromě kritických.

Real-time Threat Protection
Vícevrstvé pokročilé zabezpečení pomáhá chránit před stávajícími a novými malwarovými hrozbami pro zařízení, včetně phishingových útoků prostřednictvím chatu, textových zpráv a e-mailu a chyb zabezpečení ve hrách a na webových stránkách.

Aplikace Secure VPN pomáhající chránit před útoky typu DDoS a doxxing
Umožňuje procházet web bezpečněji a anonymně tak, že maskuje adresu IP pomocí sítě VPN nevytvářející protokoly, čímž pomáhá chránit proti útokům typu DDoS, doxxing a SWATing.
Síť VPN není v jazyce CZ k dispozici. Je k dispozici pouze v angličtině.

Password Manager
Silné heslo je důležité pro ochranu herních účtů. Pomůžeme vám ukládat složitá hesla, informace o platebních kartách a další online přihlašovací údaje, a to bezpečněji.

SafeCam pro počítače PC
Pomáhá předejít potenciálním zákazům streamování a nepříjemným situacím, které by mohly nastat v případě, kdy se někdo pokouší získat přístup k vaší webové kameře. Pokud detekujeme, že se někdo pokouší získat přístup k vaší webové kameře, upozorníme vás a můžeme vám pomoci jej zablokovat

Smart Firewall pro PC nebo Firewall pro Mac:
Sleduje komunikaci mezi vaším počítačem a ostatními počítači a pomáhá blokovat neoprávněný provoz.

50 GB PC Cloud Backup
Automatické, bezpečné zálohování PC do cloudu – Automatické a bezpečné zálohování do cloudu pro počítače – ukládejte herní klipy online a uvolněte tak místo na jednotkách. Vyžaduje, aby vaše zařízení mělo připojení k internetu.

Rodičovská kontrola
Máte děti? Pomáhá spravovat jejich činnost na internetu a identifikovat potenciální nebezpečí dříve, než se z nich stane problém

Inteligentní brána firewall pro počítač PC
Sleduje komunikaci mezi vaším počítačem a ostatními počítači a pomáhá blokovat neoprávněný provoz, čímž pomáhá chránit vaše osobní soubory a finanční údaje.

Instalace:
V případě, že jste zakoupili některý z produktů Norton  a aktivujete NOVOU LICENCI:
Vstupte na stránky: norton.com/enroll
Vytvořte si Norton účet - nebo se přihlaste do existujícího účtu
Vložte zakoupené 25místné licenční číslo
Následujte instrukce na obrazovce pro stažení a instalaci zakoupeného produktu Norton
Produkt můžete instalovat do svého zařízení nebo odeslat odkaz ke stažení produktu na ostatní zařízení (v případě že jste koupili verzi pro více zařízení)

V případě, že jste zakoupili některý z produktů Norton  a chcete OBNOVIT STÁVAJÍCÍ LICENCI:
Přímo v produktu běžte do NÁPOVĚDA
Tam zvolte Středisko pomoci - a vyberte - zadání kódu produktu
Vložte zakoupené 25místné licenční číslo

Systémové požadavky
Ne všechny funkce jsou dostupné na všech platformách

Podporované operační systémy
Microsoft Windows 10/8.1/8/7 - nefunguje na omezeném Windows 10 S edice.
Mac OS aktuální a 2 poslední generace
Android 6.0 s Google Play
iOS (iPhone or iPad)

Secure VPN - podporované systémy:
Microsoft Windows 10, 8, 8.1, 7 (with Service Pack 1 or later)
Mac OS current and previous two versions
Android 6.0 or later/iOS current and previous two versions (iPhone or iPad)

Parametry
  • Záruka: 6 měsíců
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací