Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.eu
Kategorie

NORTON 360 PLATINUM 100GB CZ 1 uživatel 20 zařízení na 1 rok - elektronická licence

Norton Platinum je verze pro jednoho uživatele /registrováno pod jedním účtem/ a možno rozinstalovat až na 20 zařízení - pc, mac, mobile, tablet
Kód produktu21428036
EAN kód5397231016357
DostupnostOVĚŘTE DOSTUPNOST
Cena celkem:vč. DPH
1 199 Kč
Lic

Norton Platinum je verze pro jednoho uživatele /registrováno pod jedním účtem/ a možno rozinstalovat až na 20 zařízení - pc, mac, mobil, tablet


OCHRANA PŘED HROZBAMI V REÁLNÉM ČASE

Pokročilé zabezpečení pomáhá chránit před existujícími a vznikajícími online hrozbami, včetně ransomwaru, spywaru, virů, phishingu a dalších!


100 GB PC CLOUD ZÁLOHA

Automatické, bezpečné cloudové zálohování pro PC – ukládejte důležité soubory jako preventivní opatření proti ztrátě dat v důsledku selhání pevného disku, odcizených zařízení a dokonce i ransomwaru.


SAFECAM PRO PC

Získejte upozornění, pokud se kyberzločinci pokusí použít vaši webovou kameru na vašem počítači, a my vám pomůžeme je zablokovat.


SPRÁVCE HESEL

Poskytuje nástroje, které potřebujete ke generování, ukládání a správě hesel, informací o kreditních kartách a dalších přihlašovacích údajů online – bezpečněji.


RODIČOVSKÁ KONTROLA

Spravujte aktivity svých dětí online. Pomozte jim objevovat, učit se a užívat si jejich propojený svět bezpečněji na jejich počítačích nebo chytrých telefonech.


ZABEZPEČENÁ VPN

Prohlížejte anonymně a bezpečněji pomocí VPN bez přihlášení. Přidejte šifrování na úrovni banky, které pomůže udržet vaše informace, jako jsou hesla a údaje o bankovních účtech, v bezpečí a soukromí

Parametry
  • Záruka: 24 měsíců