Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

Nero Recode - elektronická licence

Rozčiluje vás, když vám počítač zasílá chybové zprávy, protože nedokáže přečíst soubor, který chcete přehrát? Nero Recode je řešení!
Kód produktu491757_CZ_SK
DostupnostObvykle do 30 minut
Cena celkem:vč. DPH
968 Kč
Lic

Frys#9965086

 

Nero Recode? Univerzální převodník!

Převádějte a kopírujte videa a hudbu do všech standardních formátů pro vaše mobilní zařízení neuvěřitelně rychlou rychlostí.

Novinka v Nero Recode

Rozčiluje vás, když vám počítač zasílá chybové zprávy, protože nedokáže přečíst soubor, který chcete přehrát? Nero Recode je řešení! Ať už jde o video nebo zvukové soubory, ať už jde o import nebo export, ať už nahrávky chytrých telefonů, disky DVD? Video nebo Blu? Ray Disc: specialista na kopírování a převod převádí vše do správného formátu pro vaše zařízení.

IMPORT

Dobře fungující tým: Je snadné importovat filmy z disku * nebo kopírovat videa a hudbu přímo na úvodní obrazovku Nero Recode. A můžete si během procesu odpočinout a odpočívat, protože Nero Recode dosahuje skvělých výsledků při importu libovolného souboru z disků Blu-ray, AVCHD, DVD nebo z video a zvukových souborů.

RIP

Prolomte bariéry: Převodem z aplikace Nero Disc na zařízení na Nero Recode kliknutím na jedno kliknutí můžete snadno kopírovat disky DVD *, AVCHD *, Bluray Disky * a zvukové disky CD tak, aby se vešly na vaše zařízení: připojte zařízení, vyberte skladby, přeneste, Hotovo! A pro ještě větší pohodlí vám technologie Gracenote umožňuje přehrávat hudbu na mobilním zařízení a třídit ji, dokonce i podle obalu alba. Podporovány jsou také převody disků Blu-ray 3D na 2D, HD a SD. 

KONVERTOVAT

Svoboda pro formáty: Chcete snadno přenášet a přehrávat video a zvukové soubory z počítače do tabletu nebo smartphonu? Ať už jde o mobilní zařízení, PlayStation®, Xbox® nebo MP3, Nero Recode díky nejnovější podpoře zařízení vždy najde ten správný formát. Nyní můžete také převést své video soubory speciálně pro použití na video discích (DVD? Video ™, AVCHD, Blu? Ray Disc ™). Při importu do vašeho videa a projektů video disků zvyšují výkon a již není nutné je vypalovat do vhodného formátu.

Parametry
  • Záruka: 24 měsíců
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací