Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.eu
Kategorie

  Kdy to všechno začalo?

   

  V Agartha Company s.r.o. již od roku 2016 usilovně pracujeme na tom, abychom nabídli všem zákazníkům bez ohledu na věk technologie, které jim pomůžou překonat obtíže a nepříjemnosti dnešní moderní doby.

  "Ale, vraťme se na začátek"

  Píše se rok 2016. V tomto roce se začala u našeho zakladatele rodit myšlenka a vytvářet pocit, že na česko-slovenském trhu pořád něco chybí. Nebyla to jen nespokojenost s nedostupnostní určitých produktů či služeb, ale byla to potřeba něco změnit. Ale co vlastně bylo tím "něco" ? Bylo to bořit mýty o tom jak fungují IT firmy? Či jen zaběhnuté standardy v oblasti společenské odpovědnosti ? 

  Ať už to bylo cokoliv, co přimělo Michala Bajgara založit společnost Agartha Company s.r.o. (potažmo obchodní značku DayComp-obchod) byla to touha po místě, kde každý najde to své za výhodných podmínek, cen, vstřícných služeb a v neposlední řadě vybudování přátelského prostředí, kde zákazník není pouze zákazník, ale náš rodinný příslušník. 

   

  DayComp vs. Agartha

  V roce 2018 se společnost rozdělila do dvou obchodních modelů. Tím prvním modelem, bylo přinášet technologie a služby domácnostem. Z tohoto důvodu vznikla obchodní značka DayComp, která obhospodařuje stovky spokojených zákazníků napříč Evrospou únii. Tím druhým zůstala značka Agartha, která se výhradně věnuje B2B partnerům jako B2B market a začala aktivně obchodovat na těchto trzích: Německo, Rakousko, Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Bělorusko a Ukrajina. 

   

  Současnost 

  S tím jak firma získavala nové zákazníky a budovala si postavení na trhu, rozšiřovala i pole svojí působnosti. V roce 2020-2022 společnost vyrostla natolik, že již nešlo řídit dva obchodní modely. Z tohoto důvodu došlo ke sloučení značky DayComp a Agartha pod značku Agartha Company s.r.o. B2B market obchodující prostřednictvím domén daycomp.eu/sk/cz (doména cz, sk se zaměřuje na B2C a doména eu výhradně na B2B segment). Také došlo ke sjednocení e-mailových domén, kanceláří, skladu, interních systémů atd., pro ještě lepší nabídku produktů a služeb.

   

  Společnost Agartha Company s.r.o., se dnes zaměřuje na široké portfólio služeb - jsme předním prodejcem antivirových řešení, chytré elektroniky pro domácnosti a firmy, získali jsme exkluzivní smlouvu o obchodním zastoupení společnosti NortonLifeLock na česko-slovenském trhu a dále expandujeme a rozšiřujeme naše portfólio produktů a služeb.

   

   

  Michal Bajgar - zakladatel

  "Od počátku jsem věděl, že klíčem k úspěchu jsou skvělé produkty a služby za rozumné ceny. Mojí motivací je přinášet technologie a produkty, které budou dostupné pro každého."