Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

Kaspersky Internet Security pro 4 zařízení na 2 roky- elektronická licence

Prémiová ochrana vašeho osobního počítače s Windows, počítače Mac a mobilního zařízení Android.
Kód produktuKL1939OCDDS
DostupnostNa objednávku
Cena celkem:vč. DPH
2 477 Kč
Lic

Všestranný bezpečnostní software Kaspersky Internet Security multi-device přináší pokročilé antivirové technologie, které důkladně ochrání váš počítač (PC, Mac) či mobilní zařízení (Android) před škodlivými viry včetně malware a ransomware. Program automaticky skenuje soubory i běžící programy a zároveň monitoruje veškerou internetovou komunikaci v reálném čase. Nechybí ani ochrana identity, rodičovská kontrola, zabezpečení internetového bankovnictví a internetových nákupů.


 

Důkladné zabezpečení systému

Důkladné zabezpečení systému

Kaspersky Internet Security v reálném čase ochrání váš počítač či mobilní zařízení před novými viry, spyware, malware a dalšími hrozbami. K dispozici jsou rovněž funkce pro okamžitou kontrolu souborů, webových stránek a emailů. Samozřejmostí jsou bezplatné automatické aktualizace a upgrade programu.

Technologie Safe Money

Ochrana nákupů a plateb na internetu

Internetové platby a bankovnictví mohou přinášet různá bezpečnostní rizika zahrnující krádež hesel, zneužití údajů o bankovních účtech či odcizení peněz. Technologie Safe Money důsledně ověří bezpečnost každé webové stránky a v případě podvodné stránky vás okamžitě upozorní na hrozící nebezpečí.

Cloudová ochrana

Cloudová ochrana

Technologie ochrany v reálném čase s podporou cloudu sbírá nejnovější informace o hrozbách z milionů počítačů, díky čemuž velmi rychle dokáže zabránit případnému riziku bez nutnosti aktualizace programu. K dispozici je také ochrana webových kamer či virtuální klávesnice pro bezpečné zadávání dat.

Mazání softwaru

Pokročilá analýza a mazání aplikací

Díky analýze nainstalovaných aplikací snadno vyhledáte a odstraníte programy, které nebyly odinstalovány standardní cestou a mohou ve vašem systému zanechat stopy. Snadno a rychle odstraníte i reklamní software či málo využívané programy, díky čemuž uvolníte místo na disku a zvýšíte výkon počítače.

Bezpečný přenos dat

Bezpečný přenos dat

Díky bezpečnému připojení přes VPN je zajištěn šifrovaný přenos vaší internetové komunikace. Funkce Private Browsing zabraňuje sledování internetového prohlížeče včetně blokování zachycení vašich osobních údajů. Anti-Blocker ochrání váš počítač před blokováním trojskými koni.

Minimální zatížení systému

Minimální zatížení systému

Aplikace je optimalizována, aby zbytečně nezatěžovala síťový provoz a nezpomalovala spouštění či instalaci programů. Technologie iChecker/iSwift a chytré aktualizace programu poskytují inteligentní kontrolu zajišťující maximální výkon.

Mobilní aplikace

Ochrana mobilních zařízení

Mobilní zařízení jsou stejně zranitelné jako počítače. Chytrý telefon či tablet můžete snadno ztratit společně se všemi citlivými daty uvnitř. Proto se ani v případě ztráty mobilního zařízení nemusíte obávat zneužití osobních dat. Navíc můžete díky nástrojům vzdáleného přístupu zařízení vyhledat a spravovat.

Mobilní centrální správa

Mobilní centrální správa

Kaspersky Internet Security multi-device nabízí ochranu jakékoliv kombinace počítačů a mobilních zařízení. Pomocí mobilní aplikace můžete jednoduše spravovat zabezpečení jednotlivých zařízení na dálku včetně provedení bezpečnostní kontroly zařízení či aktualizace software.

Parametry
  • Záruka: 3 měsíce
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací