Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.eu
Kategorie

GravityZone Ultra pro 5-14 zařízení na 24 měsíců ESD

Minimální nákup je od 5 do 14 licencí. Platnost licence na 24 měsíců.
Kód produktu AL1297200A-EN
DostupnostNa objednávku
Cena celkem:vč. DPH
3 516 Kč
Lic

GRAVITYZONE ULTRA

To nejlepší v pokročilé ochraně, detekci, odezvě a analýze rizik určené k řešení celého životního cyklu ohrožení.

Unifikovaná prevence, detekce, reakce a analýza rizik pro každou organizaci. Vylepšeno analýzou lidských rizik

Na rozdíl od jiných řešení zabezpečení koncových bodů, jejichž špatná prevence je činí hlučnými a složitými pro provoz, nabízí Bitdefender nejúčinnější ochranu na  světě  integrovanou s EDR s  nízkou režií, Endpoint a User Behavior Risk Analytics v rámci jednoho agenta, jedné architektury konzoly .
Začleněním pokročilé ochrany, analýzy rizik (včetně těch generovaných uživateli) a posílením inovací do našeho portfolia koncových bodů pomáháme minimalizovat povrch útoku koncových bodů, což útočníkům ztěžuje průnik.
S GravityZone Ultra můžete snížit počet prodejců a zároveň komprimovat čas potřebný k reakci na hrozby prostřednictvím integrovaného bezpečnostního zásobníku.

Prevence příští generace GravityZone Ultra Security

Nejúčinnější ochrana koncových bodů na světě

Unified with EDR, Risk Analytics and Hardening technologies in one, single agent-single console GravityZone Ultra, best world stack stack, využívá 30 vrstev pokročilých technik k úspěšnému zastavení narušení během celého životního cyklu ohrožení, od prvního kontaktu, zneužití, vytrvalosti a škodlivého aktivita.

GravityZone Ultra Security endpoint portection & EDR

Detekce
a reakce s nízkou režií

GravityZone Ultra vyniká tam, kde jsou produkty EDR Pure-Play příliš složité a hlučné, protože zabraňují, detekují a reagují na útoky, které obcházejí tradiční anti-malware, a zároveň rozšiřují ochranu koncových bodů s viditelností před a po kompromisu, analýzou hlavních příčin, vyšetřováním, lovem a nápravou nástroje.

Detekce a reakce na zabezpečení GravityZone Ultra

Kalení založené na koncových bodech a analýze lidských rizik

Nástroj pro analýzu rizik společnosti Bitdefender vám umožňuje průběžně vyhodnocovat, upřednostňovat a zpevňovat chybné konfigurace a nastavení zabezpečení koncových bodů pomocí snadno pochopitelného seznamu priorit. Rovněž identifikuje akce a chování uživatelů, které pro organizaci představují bezpečnostní riziko.

Zjednodušením a automatizací bezpečnostních operací a neustálým snižováním povrchu útoku je dosaženo nejvyšší úrovně ochrany s nejnižšími náklady na vlastnictví.

Analýza rizik koncového bodu GravityZone

Řídicí panel rizik v rámci celého podniku

Řídicí panel rizik v rámci celého podniku

Posuzujte prioritní nesprávné konfigurace, aplikace a zranitelnosti generované uživateli napříč koncovým bodem vaší organizace.

Řízení rizik koncových bodů

Získejte snímek rizika pro servery a zařízení koncových uživatelů a zkontrolujte koncové body a vystavené uživatele nejvíce.

Řízení rizik koncových bodů

Nulove na nesprávné konfigurace, zranitelné aplikace, rizika chování uživatelů, jednotlivá zařízení a uživatele a opravte nesprávné konfigurace nebo opravte chyby zabezpečení.

Řízení rizik koncových bodů

Pracovní postup a vizualizace EDR

Pokročilá detekce a reakce přesně ukazuje, jak funguje potenciální hrozba a její kontext ve vašem prostředí.

Techniky útoku MITER a indikátory kompromisu poskytují až minutový náhled na pojmenované hrozby a další malware, který může být zahrnut.

Snadno srozumitelní vizuální průvodci zdůrazňují kritické cesty útoku a snižují zátěž pro zaměstnance IT.

Doporučení integrované odezvy označují kroky k nápravě nebo zmenšení povrchu útoku.

Vlastnosti a výhody

Vyšetřování mimořádných událostí a reakce na ně

Rychlé třídění výstrah a vyšetřování incidentů pomocí časové osy útoku a výstupu izolovaného prostoru umožňuje týmům reagovat na incidenty rychle reagovat a zastavit probíhající útoky (reagovat jedním kliknutím).

 Integrovaná analýza rizik u lidí a koncových bodů

Neustále analyzujte rizika pomocí stovek faktorů, abyste odhalili a upřednostnili konfigurační rizika pro všechny vaše koncové body, což umožňuje automatické akce zpevnění. Identifikuje akce a chování uživatelů, které pro organizaci představují bezpečnostní riziko, jako je používání nešifrovaných webových stránek pro přihlášení na webové stránky, špatná správa hesel, používání napadených USB, opakované infekce atd.

Vrstvená obrana

Technologie bez podpisu, včetně pokročilého místního a cloudového strojového učení, technologií analýzy chování, integrovaného sandboxu a zpevnění zařízení fungují jako vysoce účinná vrstvená ochrana proti sofistikovaným hrozbám.

Forenzní útok typu end-to-end

Viditelnost útoku před a po útoku umožňuje analytikům zabezpečení provádět analýzu hlavních příčin jak u blokovaných útoků, tak u probíhajících podezřelých aktivit.

Moderní prevence a detekce nové generace s automatickou nápravou

Nejlepší zásoba prevence na světě a detekční funkce založené na chování zabraňují a zabraňují provádění pokročilých hrozeb v podnikové infrastruktuře. Jakmile je detekována aktivní hrozba, spustí se automatická reakce, která zablokuje další poškození nebo boční pohyby.

Pokročilé možnosti prevence

Díky pokročilým funkcím prevence, jako je PowerShell Defense, Exploit Defense a Anomaly Detection, blokuje GravityZone Ultra moderní útoky dříve v řetězci útoků, před provedením a neprůstřelné střežení vaší organizace. Vylepšení EDR, jako je Detekce anomálií, pomáhají zmírnit útočníky, kteří vědí, jak rozvrátit váš systém a detekovat a blokovat anomální chování na základě pravděpodobnosti škodlivosti.

Network Attack Defense

Bitdefeder Network Attack Defense, nová vrstva zabezpečení koncového bodu určená k detekci a prevenci pokusů o útok, které využívají slabá místa v síti, blokuje několik útoků založených na síťových proudech, jako jsou Brute Force, Password Stealers nebo Lateral Movement, než je vůbec mohou spustit. Network Attack Defense také generuje incidenty EDR a je důležitým zdrojem informací pro korelaci incidentů EDR.

Pokrytí mezi platformami a integrační API třetích stran

Pokrývá všechny podnikové koncové body se systémem Windows, Linux nebo Mac ve fyzické, virtualizované nebo cloudové infrastruktuře a poskytuje konzistentní zabezpečení v celé infrastruktuře. Podporuje integraci s již existujícími bezpečnostními provozními nástroji (včetně Splunk) a optimalizovanou pro technologie datových center, včetně všech hlavních hypervisorů

 

Parametry
  • Záruka: 3 měsíce
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací