Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.eu
Kategorie

GravityZone Security for Storage pro 1 -14 zařízení na 24 měsíců - ESD

Minimální nákup je pro 1 zařízení maximálně však do 14 zařízení.
Kód produktuAL12109200A-EN
DostupnostNa objednávku
Cena celkem:vč. DPH
584 Kč
Lic

GravityZone Security for Storage

Ochrana nové generace pro NAS a systémy sdílení souborů

Ochrana. Výkon. Jednoduchost.

Řešení zabezpečení úložiště dat Bitdefender

Rozšiřující se spolupráce na pracovišti a digitální transformace kladou rostoucí nároky na sdílené úložné systémy. Současně stále sofistikovanější a plodnější kybernetické hrozby diktují potřebu upgradované obrany. GravityZone Security for Storage poskytuje ochranu příští generace pro systémy sdílení souborů a síťová úložiště kompatibilní s ICAP, která je stejně výkonná jako snadno spravovatelná.

Zabezpečení pro NAS

Network-Attached
Storage ®

GravityZone Security for Storage podporuje řešení úložiště NAS kompatibilní s ICAP od společností Dell®, EMC®, IBM®, Hitachi®, HPE®, Oracle® a dalších.

Bezpečnostní řešení pro Nutanix

Nutanix ® Files ™
(AFS)

GravityZone Security for Storage je certifikován společností Nutanix Files, dříve označovanou jako Acropolis File Services (AFS).

Bezpečnostní řešení pro Citrix

Vlastnosti a výhody

Bezkonkurenční ochrana

GravityZone Security for Storage využívá oceňovanou bezpečnostní technologii společnosti Bitdefender k poskytování více vrstev obrany (včetně strojového učení, heuristiky, podpisů a vyhledávání v cloudu) proti známým i neznámým souborovým infekcím, které mohou být součástí útoků nulového dne nebo pokročilých útoků.

Efektivní správa

 

Parametry
  • Záruka: 3 měsíce
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací