Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.eu
Kategorie

GravityZone Security for Mobile pro 5-14 zařízení na 12 měsíců ESD

Licenci lze zakoupit v minimálním množství od 5 do 14 zařízení.
Kód produktuBL1213100A-EN
DostupnostNa objednávku
Cena celkem:vč. DPH
282 Kč
Lic

GravityZone Security for Mobile

Unifikované zabezpečení chrání vaše zařízení bez ohledu na platformu a umístění

Antimalwarová technologie číslo jedna s minimálními náklady na správu na architektuře GravityZone

gravityzone_security-for-mobile.png

Bitdefender Security for Mobile představuje holistický přístup k mobilnímu zabezpečení, který pomáhá organizacím být v souladu s předpisy, a minimalizovat zásahy a úsilí IT v prostředí BYOD. 

Bitdefender Security for Mobile, který je úzce integrován do GravityZone Control Center, umožňuje prosazovat zásady zabezpečení pro mobilní zařízení bez další infrastruktury ze stejné platformy pro správu, která se používá k řízení zabezpečení napříč virtualizovanými i fyzickými koncovými body. Mobilní bezpečnostní služby zdědily všechny výhody jedinečné architektury Bitdefender GravityZone.

security-for-mobile-1.png

Sjednocené zabezpečení k minimalizaci administrativních nákladů
Umožňuje snadnou správu prostřednictvím stejné webové konzoly, která se používá ke správě virtualizovaných a fyzických koncových bodů.

security-for-mobile-2.png

Zabezpečuje a spravuje mobilní zařízení iOS a Android
Unifikované zabezpečení chrání vaše zařízení z jediného místa kontroly, bez ohledu na platformu.

security-for-mobile-3.png

Antimalwarová technologie číslo jedna
Skenování antimalwaru v reálném čase a na vyžádání pro zařízení Android zajišťuje, že neobsahují škodlivý kód.

Vlastnosti a výhody

Sjednocené zabezpečení k minimalizaci administrativních nákladů

Řešení společnosti Bitdefender je navrženo tak, aby podporovalo kontrolované přijetí konceptu BYOD (bring-your-own-device) důsledným prosazováním zásad zabezpečení na zařízeních všech uživatelů. Díky tomu jsou mobilní zařízení řízena a jsou na nich chráněny citlivé obchodní informace. Administrativní zátěž se snižuje s vždy aktuálním stavem kompatibilních a nevyhovujících zařízení.
Antimalwarová technologie číslo 1
Pro zařízení Android je zahrnuto skenování antimalwaru na vyžádání, aby bylo zajištěno, že neobsahují škodlivý kód. Skenování se spouští automaticky při vložení vyměnitelného paměťového zařízení nebo při každé instalaci nové aplikace. Skenování detekuje malware systému Android a brání mobilním uživatelům v distribuci infikovaných souborů ostatním uživatelům v organizaci nebo mimo ni.
Ochrana BYOD zařízení (Bring-Your-Own-Device)
Bitdefender podporuje iniciativy BYOD s centralizovanou správou zásad zabezpečení iPhonů, iPadů a zařízení Android s předdefinovanými akcemi pro nevyhovující zařízení, jako je odepření přístupu k podnikovým službám, trvalé uzamčení zařízení nebo dokonce vymazání zařízení v případě, že bylo ukradeno a byl povolen root.
Zabraňuje použití ztracených nebo odcizených zařízení
Bitdefender vylepšuje stávající operační systémy Apple iOS a Android pomocí bezpečnostních funkcí, které jsou v podnicích nejvíce potřebné a používané. Jednou z těchto klíčových funkcí je centralizovaná správa ztracených nebo odcizených zařízení, která zabrání tomu, aby se soukromé informace dostaly do špatných rukou.

Vynucuje jednoduchý, ale efektivní zámek obrazovky a ověřování

Uživatelé mobilních zařízení mohou najít zámek obrazovky s ověřením, který by narušil jejich používání mobilního telefonu nebo tabletu. Bitdefender tím usnadňuje použití konzistentních zásad zabezpečení na všechna uživatelská zařízení a brání nechtěnému přístupu k bezobslužným telefonům nebo tabletům.

Přizpůsobuje se bezpečnostním potřebám profesionálního i osobního života

Bitdefender bere v úvahu bezpečnostní požadavky mobilních zařízení pro profesionální i osobní život. Stejně použitelné pro mobilní zařízení vlastněná společností i pro zařízení BYOD (Bring-Your-Own-Devices) umožňuje uživatelům rychle přepínat profily pokrývající nastavení připojení a šifrování (VPN) na základě služeb, které uživatel potřebuje. 

POŽADAVKY NA SYSTÉM

Zabezpečení pro mobily podporuje následující typy mobilních zařízení a operačních systémů:
Apple iPhones a tablety iPad (iOS 8.1+)
Chytré telefony a tablety Google Android (4.0.3+)

Minimální hardwarové požadavky
Nasazení virtuálního zařízení GravityZone s následující minimální hardwarovou konfigurací:
CPU: 4 vCPU po 2 GHz
Minimální paměť RAM: doporučeno 6 GB
40 GB volného místa na pevném disku

 

Parametry
  • Záruka: 3 měsíce
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací