Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 730 121 654
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

GIGABYTE RTX™ 3060 Ti VISION OC 8G

Grafický čip: NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Velikost grafiky: ATX Paměť: 8 GB GDDR6 Šířka paměťové sběrnice: 256 bit
Kód produktu2072532418
EAN kód4719331308513
DostupnostPŘIJÍMÁME PŘED-OBJEDNÁVKY
Cena celkem:vč. DPH
20 265 Kč
Ks

GeForce RTX™ 3060 Ti VISION OC 8G


Chladicí systém WINDFORCE 3X

Chladicí systém WINDFORCE 3X je vybaven 3 x 80 mm jedinečnými lopatkovými ventilátory se střídavým otáčením, 5 kompozitními měděnými tepelnými trubicemi v přímém dotyku s GPU a 3D aktivními ventilátory, které společně zajišťují vysoce účinný odvod tepla.


Jedinečné lopatkové ventilátory

Proud vzduchu je rozdělován trojúhelníkovou hranou ventilátoru a plynule veden křivkou 3D tvarováním na povrchu ventilátoru.


Lepší odvod tepla

Rozšířená konstrukce chladiče umožňuje průchod vzduchu a zajišťuje lepší odvod tepla.


Tepelné trubice v přímém kontaktu

Tvar trubice z čisté mědi maximalizuje oblast přímého kontaktu s GPU. Tepelná trubice také pokrývá VRAM prostřednictvím velkého kontaktu s kovovou deskou, aby bylo zajištěno správné chlazení.


RGB FUSION 2.0

Díky 16,7 milionu přizpůsobitelných barevných možností a mnoha světelným efektům si můžete vybrat světelné efekty dle svých představ nebo synchronizovat RGB s jinými zařízeními AORUS.


Ochranná kovová zadní deska

Kovová zadní deska poskytuje nejen estetický tvar, ale také vylepšuje strukturu grafické karty a poskytuje úplnou ochranu.


Indikátor napájení

Pokud dojde k jakékoli neobvyklosti v napájení, indikátor upozorní hráče blikajícím světlem.


Přátelský PCB design

Plně automatizovaný výrobní proces zajišťuje nejvyšší kvalitu desek s plošnými spoji a eliminuje ostré výčnělky pájecích konektorů na povrchu konvenčních desek. Tento přátelský design brání tomu, abyste si při stavbě sestavy neporanili vaše ruce nebo nechtěně poškodili grafickou kartu.


Extrémní výdrž a přetaktování

Grafická karta využívá lepší design fáze napájení, který umožňuje MOSFETu pracovat při nižší teplotě, a design ochrany proti přehřátí a vyvažování zátěže pro každý MOSFET, plus certifikované tlumivky a kondenzátory Ultra Durable, které poskytují vynikající výkon a delší životnost systému.


AORUS engine

Špičkové intuitivní rozhraní vám umožňuje nastavit rychlost frekvence, napětí, výkon ventilátoru a cíl výkonu v reálném čase podle požadavků vaší hry.

Parametry
  • Záruka: 24 měsíců
  • Hmotnost: 1,29
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací