Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

ESET Endpoint Security pro Android pro 50-99 zařízení na 24 měsíců - elektronická licence

Rychlá antimalwarová ochrana firemních zařízení s Androidem. POZOR: Cena je uváděná za 1 licenci. Minimální nákup je však 50 licencí, tedy minimálně 50x a maximálně 99 licencí.
Kód produktuEESA_50-99_24_CZ
DostupnostObvykle do 30 minut
Cena celkem:vč. DPH
298 Kč
Lic

ESET Endpoint Security pro Windows

K ochraně stanic používá technologie, které nabízejí dynamickou kombinaci výkonu, rychlosti a detekce.

Checkmark icon

Ochrana proti ransomwaru
 
Checkmark icon
Blokace cílených útoků
 
Checkmark icon
Prevence úniku dat
 
Checkmark icon
Blokace útoku bez souboru
 
Checkmark icon
Detekce velmi odolných hrozeb

Vzdálená správa

ESET Secure Management Server umožňuje vzdálenou správu koncových stanic z jediné webové konzole. Produkt je možné nainstalovat na zařízení s Windows, linuxové servery nebo využít již připravenou Virtual Appliance.

Strojové učení

ESET používá sílu neurálních sítí a pokročilých algoritmů k analýze podezřelých souborů, které vyhodnotí jako čisté, potenciálně nechtěné nebo škodlivé.

Vícevrstevná ochrana

Standardní antivirová ochrana už v dnešní době na pokročilé IT hrozby nestačí. Moderní hrozby obvykle kombinují několik způsobů útoku a mohou se dobře maskovat za legitimní činnost v systému. Proto je nutné, aby moderní bezpečnostní řešení dokázalo zabránit probíhajícímu malwarovému útoku a detekovat ho ve všech jeho fázích (před, v průběhu i po nakažení počítače). Produkty ESET obsahují pokročilé technologie ochrany, které pokrývají celý cyklus malwarového útoku a poskytují tak velmi vysokou úroveň ochrany.

Parametry
  • Záruka: 6 měsíců
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací