Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

ESET Endpoint Encryption Mobile pro 50-99 zařízení na 12 měsíců - elektronická licence

Dokážete více s vědomím, že šifrovaná firemní data jsou v bezpečí. Řešení ESET Endpoint Encryption přináší silné šifrování pevných disků, výměnných médií, souborů, složek a e-mailů pro Windows. POZOR: uvedená cena je za 1 licenci. Minimální nákup je 50 licencí a maximálně 99.
Kód produktuEEEM_50-99_12_CZ
DostupnostObvykle do 30 minut
Cena celkem:vč. DPH
85 Kč
Lic

ESET Endpoint Encryption- Mobile

je šifrovací aplikace pro firmy všech velikostí. Implementace do firemního prostředí je díky optimalizovanému nastavení velmi rychlá.

Checkmark icon

Šifrování mobilních e-mailů

Checkmark icon
Kompatibilita se vzdálenou správou
 
 

Správa zařízení odkudkoli

ESET Endpoint Encryption umožňuje spravovat zařízení odkudkoli na světě bez nutnosti VPN či výjimek ve firewallu. Správa probíhá přes internetové připojení využívající protokol HTTPS k připojení na proxy server. Tím se eliminuje nutnost potenciálně nebezpečného příchozího připojení. Všechny komunikace jsou šifrované pomocí SSL a všechny příkazy a data pomocí AES nebo RSA. 

Nulový vliv na produktivitu

Implementace šifrování je z pohledu uživatele kompletně transparentní a nevyžaduje z jeho strany žádnou akci. Nedochází k zatěžování IT pracovníků ani uživatelů a není potřeba provádět speciální školení.

Snadná implementace

Implementace probíhá zcela bez nutnosti interakce uživatele. Instalace serveru obvykle nezabere více než 10 minut (kompletní nastavení do 1 hodiny).

Parametry
  • Záruka: 6 měsíců
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací