Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

ESET Endpoint Encryption / Essential Edion pro 50-99 zařízení na 12 měsíců - elektronická licence

Dokážete více s vědomím, že šifrovaná firemní data jsou v bezpečí. Řešení ESET Endpoint Encryption přináší silné šifrování pevných disků, výměnných médií, souborů, složek a e-mailů pro Windows. POZOR: minimální nákup je 26 licencí a maximálně 49.
Kód produktuEEEEE_50-99_12_CZ
DostupnostObvykle do 30 minut
Cena celkem:vč. DPH
214 Kč
Lic

ESET Endpoint Encryption-Essential Edition

je šifrovací aplikace pro firmy všech velikostí. Implementace do firemního prostředí je díky optimalizovanému nastavení velmi rychlá.

Checkmark icon

Šifrování souborů a složek
 
Checkmark icon
Pluginy pro Outlook a přílohy
 
Checkmark icon
Šifrování textu a schránky
 
Checkmark icon
Šifrování virtuálních disků a archivu
 
Checkmark icon
Podpora MS terminálových služeb
 
Checkmark icon
Kompatibilita se vzdálenou správou
 
 

Správa zařízení odkudkoli

ESET Endpoint Encryption umožňuje spravovat zařízení odkudkoli na světě bez nutnosti VPN či výjimek ve firewallu. Správa probíhá přes internetové připojení využívající protokol HTTPS k připojení na proxy server. Tím se eliminuje nutnost potenciálně nebezpečného příchozího připojení. Všechny komunikace jsou šifrované pomocí SSL a všechny příkazy a data pomocí AES nebo RSA. 

Nulový vliv na produktivitu

Implementace šifrování je z pohledu uživatele kompletně transparentní a nevyžaduje z jeho strany žádnou akci. Nedochází k zatěžování IT pracovníků ani uživatelů a není potřeba provádět speciální školení.

Snadná implementace

Implementace probíhá zcela bez nutnosti interakce uživatele. Instalace serveru obvykle nezabere více než 10 minut (kompletní nastavení do 1 hodiny).

 

 
Parametry
  • Záruka: 6 měsíců
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací