Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

CorelDraw Standard 2021 Education License (1-49)

CorelDraw Standard 2021 Education License (1-49)Sada CorelDRAW® Standard 2021 nabízí intuitivní nástroje pro ilustrace, sazbu a úpravu fotografií – od prezentací a sazby až po infografiku a fotografické projekty – a je tím pravým řešením pro vypracování všech možných školních projektů.
Kód produktuLCCDS2021MLA1
DostupnostNa objednávku
Cena celkem:vč. DPH
1 815 Kč
Lic
Typ licence: nová licence, jedná se o ořezanější verzi která neobsahuje kompletní funkce
Počet licencovaných zařízení: 2 (např. stolní počítač a notebook) Nesmí však běžet současně
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká, polská
Platforma: Windows
Tato licence je určena ke školskému použití.

S CorelDRAW® Standard 2021, sadou pro tvorbu grafických návrhů pro nadšence a malé firmy, můžete navrhnout vše, co si vysníte. Se spolehlivými nástroji pro ilustrace, sazbu a úpravu fotografií můžete vytvářet cokoli - do pohlednic a fotografických knih až po reklamy a webovou grafiku. Sada je plná užitečných videokurzů, ukázkových souborů a dalších výukových nástrojů - vše, co potřebujete k úspěchu, je na dosah ruky. Objevte kvalitní kreativní obsah, jako jsou kliparty a písma, a více než 50 profesionálně navržených šablon pro vytváření plakátů, letáků, karet a mnoho dalšího. Se sadou CorelDRAW Standard budete na své výsledky hrdí.
 
Podívejte se na porovnání CorelDRAW Essentials, Standard a Graphic Suite 2021  

 
 
Pro koho je licence CorelDRAW® Standard 2021 určena? 
Pro grafické nadšence, malé firmy a studenty. 
 
Důvody proč koupit CorelDRAW® Standard 2021?
 
1. Všestranná návrhářská sada nástrojů 
Ať už jsou pro vás grafické návrhy koníček, nebo je vytváříte s konkrétním cílem, sada CorelDRAW® Standard 2021 nabízí vše potřebné k vytváření ohromujících grafických návrhů pro domácí projekty nebo malé firmy. 
Spojte svou představivost s touto všestrannou sadou aplikací pro ilustrace, sazbu a úpravu fotografií
a vytvářejte ohromující plakáty, brožury, webovou grafiku a mnoho dalšího.
2. Tvorba návrhů a sazba na jednom místě
S širokou nabídkou nástrojů pro vektorové ilustrace a sazbu můžete vytvářet originální grafické návrhy, ilustrace a vícestránkové projekty pro tisk nebo web. CorelDRAW Standard nabízí integrované funkce pro grafické návrhy a sazbu v jediné aplikaci.
3. Plynulé úpravy fotografií 
S výkonnými nástroji pro úpravu fotografií na základě vrstev v aplikaci Corel PHOTO-PAINTStandard můžete vylepšit každý obrázek. Se snadno ovladatelnými nástroji pro přizpůsobení barvy a tónu, odstranění nedokonalostí, experimentování s efekty a mnoho dalšího můžete snadno retušovat a vylepšovat své fotografie. 
4. Snadné použití
S intuitivními nástroji, tipy a kurzy na dosah ruky můžete vytvářet návrhy s naprostou jistotou – bez ohledu na úroveň pokročilosti nebo oblast zaměření. S uživatelsky přívětivým rozhraním a intuitivními nástroji můžete hned začít vytvářet profesionální návrhy.
5. Kreativní obsah zdarma
S kvalitním kreativním obsahem, včetně klipartů a digitálních obrázků, fotografií, písem, výplní a rámečků, budou vaše návrhy vždy originální. Díky široké nabídce profesionálně navržených kreativních šablon můžete rychle vytvořit certifikáty, reklamy, vizitky, hlavičkové papíry, letáky, plakáty a mnoho dalšího, aniž byste museli začínat od začátku.

Hlavní aplikace:
 • CorelDRAW® Standard
 • Corel PHOTO-PAINT™ Standard
Obsah
 • 1000 klipartů a digitálních obrázků
 • 900 Přechodových, vektorových a rastrových výplní 
 • 100 volně použitelných fotografií s vysokým rozlišením
 • 175 písem 
 • Přes 60 profesionálně navržených šablon, včetně certifikátů, inzerce, vizitek, hlavičkových papírů, letáků a dalších podkladů.  
 • 20 fotografických rámečků 
 • Stručná úvodní příručka 
 • Výuková videa a ukotvitelný panel Rady 

 

 
Klíčové funkce a nástroje: 
 
 
Vektorové ilustrace
Převeďte základní linky a tvary na složitá umělecká díla. S všestrannými nástroji pro tvary a kreslení můžete vytvářet různé křivky.
Sazba
Vytvářejte sazbu pro brožury, vícestránkové dokumenty a mnoho dalšího. Pravítka, mřížky a vodicí linky vám pomohou uspořádat objekty a umístit je přesně na správná místa.
Úpravy fotografií
S výkonnými nástroji pro úpravu fotografií na základě vrstev v aplikaci Corel PHOTOPAINT můžete snadno retušovat a vylepšovat své fotografie. Můžete přizpůsobit barvy a tón, použít efekty, odstranit nedokonalosti a mnoho dalšího.
Typografie
S širokou nabídkou textových nástrojů můžete uspořádat text dle vlastních představ. K textu můžete přidat vržené stíny a další efekty užívat si typografických funkcí OpenType.
Nástroje pro webovou grafiku
Vytvořte poutavý webový obsah s kolekcí nástrojů a předvoleb webové grafiky. Díky sadě na pixel přesných nástrojů máte jistotu, že veškerá exportovaná grafika pro web bude mít ostré okraje. 
 

Pro podniky je tu profesionální řešení grafického designu. Vyberte si CorelDRAW Graphics Suite 2021 Enterprise pro maximální vektorové ilustrace, sazbu, úpravy fotografií, typografii, spolupráci při pracovních postupech a profesionální tiskové výstupy. Enteprise nabízí možnost využití obou platforem Windows MacOS, plus výkonou aplikaci CorelDRAW.app ™ pro web. CorelDRAW Graphics Suite 2021 Enterprise poskytuje podnikům a grafickým profesionálům vše, co potřebují pro bezchybné výsledky, pokaždé.

 
 
Systémové požadavky: 
 
Operační systém: Windows 10*  (64bitová verze), s nejnovějšími aktualizacemi 
Procesor: Intel Core i3/5/7/9 or AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
RAM:4 GB (doporučuje se 8 GB nebo více)
Volné místo na pevném disku: 2,5 GB 
Vícedotyková obrazovka, myš nebo tablet
Rozlišení obrazovky: 1280 x 720 při 100% (96 dpi)
K instalaci a ověření aplikace CorelDRAW Standard a přístupu k některým součástí softwarových součástí a online funkcím je nutné připojení k internetu.
* CorelDRAW Standard 2021 podporuje Windows 10, verze 2004, 20H2 a novější verze, které mohou být vydány během životního cyklu CorelDRAW Standard 2021.
 
Podporované formáty souborů: 
GIF, JPG, PNG, BMP,CPT, CPX, CMX, FILL, TXT, PDF, DOCX, PSD, TIFF, WMF,EMF,AI, EPS, SVG, 
Parametry
 • Záruka: 3 měsíce
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací