Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

CorelDRAW Standard 2020 License pro 1-49 zařízení - trvalá elektronická licence

S CorelDRAW® Standard 2020, sadou pro tvorbu grafických návrhů pro nadšence a malé firmy, můžete navrhnout vše, co si vysníte. Se spolehlivými nástroji pro ilustrace, sazbu a úpravu fotografií můžete vytvářet cokoli - do pohlednic a fotografických knih až po reklamy a webovou grafiku. Sada je plná užitečných videokurzů, ukázkových souborů a dalších výukových nástrojů - vše, co potřebujete k úspěchu, je na dosah ruky. Objevte kvalitní kreativní obsah, jako jsou kliparty a písma, a více než 50 pro
Kód produktuLCCDS2020ML1
DostupnostObvykle do 30 minut
Cena celkem:vč. DPH
9 312 Kč
Lic

CorelDRAW Standard 2020Software pro grafický design pro vaše hobby nebo domácí podnikání

Prvotřídní designová sada pro fandy a domácí podniky

Ať už je grafický design zábavou nebo vytváříte účel, CorelDRAW® Standard má vše, co potřebujete k vytvoření působivé grafiky pro domácí projekty nebo malé firmy.

Vytvořit

All-in-one design a rozložení

CorelDRAW Standard poskytuje významné funkce pro grafický design a rozvržení v jedné aplikaci.

Připojit

Bezchybné úpravy fotografií

Vylepšete jakýkoli obrázek pomocí výkonných funkcí pro úpravu fotografií na základě vrstev v aplikaci Corel PHOTO-PAINT ™ Standard

Kompletní

Snadné použití

Vytvářejte s jistotou pomocí intuitivních nástrojů, tipů a výukových programů na dosah ruky - bez ohledu na úroveň vašich dovedností nebo oblast odborných znalostí.

Co je v ceně?

Spárujte svou fantazii s touto všestrannou sadou aplikací pro ilustraci, rozložení a úpravu fotografií a vytvářejte působivé vzory pro mnoho účelů.

 

Corel PHOTO-PAINT Standard 2020

Nástroje podporující kreativitu

Vytvořte svou nejlepší práci pomocí sady uživatelsky přívětivých funkcí pro grafiku, rozvržení, ilustrace, trasování, úpravy fotografií, webové obrázky a umění.

 • Vektorové ilustrace

Proměňte základní linie a tvary ve složitá umělecká díla. Vytvářejte křivky pomocí mnoha univerzálních nástrojů pro tvarování a kreslení.

 • Rozvržení stránky

Vytvářejte rozvržení brožur, vícestránkových dokumentů a dalších. Použijte pravítka, mřížky a vodítka, která vám pomohou uspořádat objekty a umístit je přesně tam, kam chcete.

 • Typografie

Uspořádejte text krásně pomocí řady textových nástrojů. Přidejte do textu vržené stíny a další efekty.

 • Správa objektů

Ovládejte každý prvek v dokumentu pomocí praktického ukotvitelného panelu Objekty, který vám umožní skrýt, přejmenovat, vyhledat objekty a změnit jejich pořadí skládání. Ukotvitelný panel Vlastnosti objektu slouží ke správě formátování objektů, výplní a dalších.

 • úprava fotografie

Retušujte a vylepšujte své fotografie pomocí výkonných nástrojů pro úpravu fotografií založených na vrstvách aplikace Corel PHOTO-PAINT Standard. Upravte barvu a tón, aplikujte efekty, odstraňte nedokonalosti atd.

CorelDRAW Standard 2020

 • Barva, výplně a fólie

Snadno aplikujte barvu na výplně a obrysy pomocí vzorníků barev. Změňte průhlednost objektu a vyplňte objekty vzory, přechody atd.

 • Kompatibilita souborů

Snadno importujte, exportujte a sdílejte své návrhy díky řadě kompatibilních formátů souborů, které jsou na trhu špičkové.

Barva, výplně a fólie

 • Trasování bitmap k vektoru

Ušetřete čas pomocí funkce PowerTRACE ™ Quick Trace, když chcete přeměnit naskenovaný náčrt nebo obrázek s nízkým rozlišením na vektorovou grafiku, kterou lze snadno změnit bez ztráty kvality.

 • Nástroje webové grafiky

Vyvíjejte podmanivý webový obsah pomocí kolekce nástrojů a předvoleb webové grafiky. Pomocí řady nástrojů dokonalých pro pixely zajistěte, aby každá grafika, kterou exportujete na web, měla ostré hrany.

 • Kreativní šablony

Vyzkoušejte řadu profesionálně navržených kreativních šablon pro rychlé vytváření certifikátů, reklam, vizitek, hlavičkových papírů, letáků, plakátů a dalších, aniž byste museli začínat od nuly.

Kreativní šablony

 

Parametry
 • Záruka: 24 měsíců
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací