Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

CorelDRAW Graphics Suite 2020 ML - trvalá elektronická licence

Licence ke grafickému softwaru CorelDRAW Graphics Suite 2020 vám zpřístupní špičkovou sadu pro grafické návrhy. Nová sada nabízí mnoho novinek jako nedestruktivní efekty pro vektorové a rastrové objekty, přesnější pixelové pracovní postupy, větší kontrolu nad objekty, vrstvami a stránkami, a také aplikaci CorelDRAW.app, se kterou můžete pracovat i na cestách. Software v EN/DE/ES/FR/NL/IT/BP jazykovém provedení.
Kód produktuESDCDGS2020ROW
DostupnostObvykle do 30 minut
Cena celkem:vč. DPH
18 845 Kč
Lic

CorelDRAW Graphics Suite 2020Profesionální software pro grafické návrhy pro Windows

Tvořte s vášní. Navrhujte s jasným cílem.

Odstraňte překážky bránící kreativitě se sadou CorelDRAW® Graphics Suite 2020. Najdete tu všechny profesionální nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu. úpravu fotografií a typografii k vytvoření a dokončení důležitých návrhářských projektů na jakémkoli zařízení.

Tvorba

Tvorba

Můžete vytvářet jedinečné ilustrace, reklamní tabule, loga a mnoho dalšího v systému Windows nebo Mac i na cestách s aplikací CorelDRAW.app™.

Spolupráce

Spolupráce

Prostřednictvím aplikace CorelDRAW.app můžete spolupracovat s klienty a kolegy a shromažďovat zpětnou vazbu od jednoho nebo více recenzentů.

Výsledky

Výsledky

Díky produktivním nástrojům pro všechny typy výstupů můžete získat výjimečné výsledky ještě rychleji.

Komplexní sada profesionálního softwaru pro tvorbu grafických návrhů

CorelDRAW 2020

S touto výkonnou grafickou aplikací pro vektorové ilustrace, sazbu a mnoho dalšího si poradíte s každým projektem.
 
Corel PHOTO-PAINT 2020
S výkonnými funkcemi úpravy fotografií v aplikaci Corel PHOTO-PAINT™ 2020 můžete ze svých fotografií dostat to nejlepší a užít si integrované pracovní postupy s CorelDRAW.
 
CorelDRAW.app
 
CorelDRAW.app
 
Aplikaci CorelDRAW.app™ můžete použít k získání zpětné vazby od klientů nebo vzdálenému přístupu k práci, když nejste u počítače.
 
Corel Font Manager 2020
 
Organizujte a spravujte knihovnu písem s jednoduchou a intuitivní aplikací Corel Font Manager™ 2020 a používejte svá oblíbená písma bez nutnosti jejich instalace.
 
CAPTURE 2020
 
S nástrojem CAPTURE™ 2020 můžete jediným kliknutím pořídit a uložit snímky z obrazovky vašeho počítače, včetně celé obrazovky, jednotlivých oken seznamů nabídek.
 
AfterShot 3 HDR
 
Provádějte profesionální opravy a vylepšení fotografií ve formátu RAW nebo JPEG a vytvářejte obrázky HDR s AfterShot™ 3 HDR. (k dispozici v anglické, německé a japonské verzi).
 
AfterShot 3 HDR
 

Naše konkurenční výhody

V čem se sada CorelDRAW Graphics Suite liší od konkurence?

Flexibilní a dostupné možnosti nákupu

Flexibilní a dostupné možnosti nákupu

Předplatné sady CorelDRAW Graphics Suite nabízí nižší náklady než předplatné jediné aplikace u konkurence. Pokud chcete vlastnit software přímo, můžete si vybrat trvalou licenci. Je to jen na vás!

Přes 30 let zkušeností s Windows

Přes 30 let zkušeností s Windows

Sada CorelDRAW Graphics Suite byla navržena pro Windows. Užijte si výkonné možnosti ovládání perem a dotykem, podporu zařízení Microsoft Surface Dial, systém správy barev Windows a mnoho dalšího.

Integrované aplikace

Integrované aplikace

CorelDRAW nabízí funkce pro grafické návrhy a sazbu v jediné aplikaci. Corel PHOTO-PAINT přidává profesionální nástroje pro úpravu fotografií přímo integrované do pracovních postupů.

Parametry
  • Záruka: 24 měsíců
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací