Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.eu
Kategorie

Bitdefender GravityZone Business Security pro 50-99 zařízení na 24 měsíců ESD

Minimální nákup licencí je od 50 do 99 zařízení.Platnost licence na 24 měsíců
Kód produktuAL1286200D-EN
DostupnostNa objednávku
Cena celkem:vč. DPH
976 Kč
Lic

Bitdefender GravityZone
Business Security

Nejlepší ochrana, nejlepší výkon

GravityZone se neustále řadí na 1. místo v nezávislých testech zabezpečení a poskytuje důvěryhodné zabezpečení pro společnosti všech velikostí.

Neustále lepší ochrana v kombinaci s řízením rizik a hodnocením zranitelnosti

Bitdefender GravityZone Busines Security

Jedna konzola vám poskytuje komplexní ochranu vašich pracovních stanic a serverů (fyzických nebo virtuálních) a také vás informuje o rizikových faktorech objevováním a upřednostňováním rizikových chybných konfigurací operačního systému a softwaru.

Zabezpečení GravityZone Busines

Nejlepší ochrana,
nejlepší výkon

GravityZone se neustále řadí na 1. místo v nezávislých testech zabezpečení a poskytuje důvěryhodné zabezpečení pro společnosti všech velikostí.

Výhoda ochrany bitdefenderu

Komplexní zabezpečení a efektivní správa

Všechny aktivity zabezpečení, včetně práce s řídicím panelem Endpoint Risk Management, jsou spravovány z jedné konzoly a jednoho agenta.

GravityZone Busines Security - kompletní obchodní řešení kybernetické bezpečnosti

Plná kontrola a vylepšená produktivita podnikání

Udělte nebo odepřete přístup na webové stránky a aplikace pomocí vysoce podrobných bezpečnostních kontrol, abyste zajistili maximální ochranu a minimální úsilí.

Vlastnosti a výhody

 PREVENCE A ZMÍRNĚNÍ RANSOMWARU

Bitdefender nabízí uživatelům a správcům zabezpečení nástroje na několika úrovních, které udrží ransomware na uzdě. Kompletní sada anti-ransomwaru GravityZone se skládá z automatických, aktuálních nezměnitelných záložních kopií uživatelských souborů bez použití stínových kopií; funkce blokování a prevence (Network Attack Defense; Advanced Anti-Exploit; Machine Learning Anti-Malware); monitorování procesů v reálném čase (Advanced Threat Control) a technologie pro zmírňování rizik uživatelů a systémů .

Network Attack Defense

Získejte novou úroveň ochrany před útoky, jejichž cílem je získat přístup do systému využitím slabých míst v síti.
Rozšiřte chráněné oblasti, nyní o zabezpečení založené na síti, které blokuje hrozby, jako jsou útoky Brute Force, Stealers hesel, Network Exploits, boční pohyby, než mohou být spuštěny.

Vrstvená ochrana pro vaše koncové body

Vaše stolní počítače, notebooky a servery jsou chráněny vrstveným zabezpečením: strojové učení, heuristika, podpisy, ochrana paměti a nepřetržité sledování běžících procesů, blokování malwaru, dezinfekce, karanténa a vrácení zpět.

Webové zabezpečení - hardware není potřeba

O dedikované servery ani více zaměstnanců IT nebude třeba, protože GravityZone centralizuje všechny funkce zabezpečení do jedné konzoly. Zaměstnanci nikdy nemusí aktualizovat nebo monitorovat bezpečnostní aktivity. Můžete ušetřit čas vzdálenou instalací ochrany na všechny nechráněné počítače pomocí jednoduchého a komplexního postupu. Bezpečnostní řešení lze nasadit buď v místním prostředí, nebo ho hostovat Bitdefender v cloudu.

Ochrana integrovaná s řízením rizik koncových bodů

Efektivní identifikace, hodnocení a náprava slabých míst koncových bodů je klíčové pro spuštění zdravého bezpečnostního programu a snížení organizačního rizika. Endpoint Risk Management je infrastruktura pro snižování expozice a zpevňování povrchů koncových bodů objevováním a upřednostňováním rizikových nesprávných konfigurací OS a softwaru. Správci nyní mohou pomocí tohoto rozhraní řešit chyby zabezpečení.

AI a strojové učení zdokonalené v průběhu let

Umělá inteligence a strojové učení jsou nezbytné k boji proti prostředí hrozeb, které je větší a sofistikovanější než kdy dříve. Na rozdíl od jiných prodejců má Bitdefender dlouholeté zkušenosti s vylepšováním těchto technologií a výsledky to jasně ukazují: lepší míry detekce s méně falešnými poplachy.

Největší cloud Security Intelligence

S více než 500 miliony chráněných strojů provádí Bitdefender Global Protective Network 11 miliard dotazů denně a pomocí strojového učení a korelace událostí detekuje hrozby bez zpomalení uživatelů.

Pokročilé monitorování chování aplikací

Procesní inspektor společnosti Bitdefender trvale sleduje běžící procesy, zda nevykazují známky škodlivého chování. Průkopnická a proprietární technologie, která byla uvedena na trh v roce 2008 jako (AVC), byla neustále zdokonalována a udržuje Bitdefender o krok napřed před vznikajícími hrozbami.

 

Parametry
  • Záruka: 3 měsíce
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací