Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.eu
Kategorie

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security pro 25-49 zařízení na 36 měsíců ESD

Minimální nákup je od 25 do 49 zařízení.Platnost licence na 36 měsíců
Kód produktuAL1287300C-EN
DostupnostNa objednávku
Cena celkem:vč. DPH
2 155 Kč
Lic

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security

Komplexní zabezpečení pro všechny typy infrastruktur

Adaptivní zabezpečení s integrovaným řízením rizik

Pokročilé řešení zabezpečení firmy Bitdefender GravityZone

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security nabízí komplexní ochranu fyzických a virtuálních desktopů a serverů, plus mobilní zařízení a zabezpečení a antispam pro poštovní schránky Exchange - vše spravováno z jedné konzoly.

Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti

Nejlepší ochrana,
nejlepší výkon

Antimalwarové, anti-ransomwarové, anti-exploitové a antispamové technologie na prvním místě

Bitdefender využívá neustálé inovace k zachycení všeho od každodenního malwaru až po pokročilé útoky a vlny ransomwaru, které jiným řešením chybí, přičemž má co nejmenší možný dopad na výkon systému. Jako jediné řešení, které dosud získalo všechna ocenění VBSpam, Bitdefender také trvale dosahuje špičkových hodnot detekce spamu.

Ochrana a správa

Efektivní nasazení a správa zabezpečení

GravityZone Advanced Business Security poskytuje komplexní ochranu a správu. To pomáhá moderním IT prostředím řešit všechny vektory útoku a eliminovat režii správy více řešení. Organizace mohou používat konzolu pro správu hostovanou v cloudu nebo ji nasadit místně. Na základě tvrzených strojů Linux zabalených do virtuálních zařízení,Endpoint Risk Analytics odhaluje rizikové oblasti na řídicím panelu pro bezpečné držení těla a pomáhá správcům upřednostnit existující hrozby a reagovat.

Výhoda mezi platformami virtualizace

Inteligentní skenování a minimální spotřeba zdrojů

Bitdefender umožňuje optimalizovat a centralizovat úlohy skenování až o 30% více virtuálních strojů než tradiční řešení. Na rozdíl od řešení, která se spoléhají na ovladač VMware vShield, pokrývá Bitdefender jakékoli virtuální prostředí a poskytuje funkce vyrovnávání zátěže, stejně jako skenování paměti a procesů.

Vlastnosti a výhody

PREVENCE A ZMÍRNĚNÍ RANSOMWARU

Bitdefender nabízí uživatelům a správcům zabezpečení nástroje na několika úrovních, které udrží ransomware na uzdě. Prevence a zmírňování ransomwaru je zabudováno do konzoly pro správu GravityZone a skládá se z automatických, aktuálních nezměnitelných záložních kopií uživatelských souborů bez použití stínových kopií k blokování a prevenci (Fileless Attack Defense; Network Attack Defense; Advanced Anti-Exploit) ; Machine Learning Anti-Malware); monitorování procesů v reálném čase (Advanced Threat Control) a technologie pro zmírňování rizik uživatelů a systémů.

# 1 hodnocené technologie zabezpečení podnikání

GravityZone Advanced Business Security obdržel řadu ocenění od průmyslu a nezávislých testerů.

Jedna konzola pro všechno

Využijte snadnou centralizovanou správu, snadné nasazení a vynucování zásad zabezpečení pro jakýkoli typ a počet koncových bodů v jakémkoli umístění.

Více úrovní zabezpečení pro koncové body

Antivirový a antimalwarový program s monitorováním chování, ochranou před hrozbami nulového dne, ovládáním aplikací, firewallem, ovládáním zařízení a kontrolou obsahu s anti-phishingem a antispamem pro poštovní servery Exchange.

Univerzální pokrytí v jednom produktu

Všechny koncové body jsou chráněné - fyzické, virtuální i cloudové - bez ohledu na tvarový faktor, pracovní stanici, server, vestavěný, mobilní nebo OS, Windows, Linux, Mac. Jste krytí!

Ochrana integrovaná s analýzou rizik koncových bodů

Efektivní identifikace, hodnocení a náprava slabých míst koncových bodů je klíčové pro spuštění zdravého bezpečnostního programu a snížení organizačního rizika. Endpoint Risk Analytics je infrastruktura, která snižuje expozici a zpevňuje povrchovou plochu koncového bodu tím, že objevuje a upřednostňuje rizikové nesprávné konfigurace OS a softwaru. Správci nyní mohou pomocí tohoto nového rozhraní řešit chyby zabezpečení.

Ochrana před útoky bez souborů

Počet sofistikovaných hrozeb, jako jsou útoky bez souborů a skriptů, v posledních letech roste. Nová Script Attack Defense chrání vaši infrastrukturu před útoky na legitimní nástroje, jako jsou PowerShell nebo útoky z příkazového řádku, než mohou být spuštěny.

Network Attack Defense

Získejte novou úroveň ochrany před útoky, jejichž cílem je získat přístup do systému využíváním zranitelností sítě
Rozšířit chráněné oblasti, nyní se síťovým zabezpečením, které blokuje hrozby, jako jsou útoky Brute Force, Stealers hesel, Network Exploits, boční pohyby, než mohou být spuštěny

Parametry
  • Záruka: 3 měsíce
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací