Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security - CUPG pro 9 zařízení na 12 měsíců

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security nabízí komplexní ochranu fyzických a virtuálních desktopů a serverů, včetně mobilních zařízení a zabezpečení a antispam pro poštovní schránky Exchange - vše je spravováno z jedné konzole.
Kód produktuBIT_CUPG_9_12
DostupnostNutno předem vyžádat cenovou nabídku
Cena celkem:vč. DPH
9 060 Kč
Ks

GravityZone Advanced Business Security je řešení zabezpečení typu „vše v jednom“, které zahrnuje ochranu a jednotnou správu zabezpečení pro pracovní stanice, servery, e-mail a mobilní zařízení.

Komplexní ochrana desktopů, serverů a mobilních zařízení plus zabezpečení a antispam pro poštovní schránky Exchange spravované z jedné konzoly

  • Udělejte z malwarových infekcí a zpomalení systému minulost díky řešení číslo jedna pro ochranu a výkon v nezávislých testech.
  • Pomocí jediné sjednocené konzoly můžete spravovat optimalizovanou ochranu stolních počítačů a serverů, virtuálních a fyzických strojů, mobilních telefonů a e-mailů.
  • Chraňte se před všemi hrozbami a vektory útoků pomocí brány firewall, detekce narušení, ovládání zařízení a filtrování webu.

Nejlepší firemní bezpečnost.  Nejlepší výkon.

Na rozdíl od tradičních řešení, která spojují před virtualizaci a před cloudové aplikace Windows, Bitdefender GravityZone kombinuje všechny bezpečnostní služby, které organizace potřebuje, do jediné doručovací platformy a poskytuje nejlepší kombinaci ochrany a výkonu.

Doplňky

Integrovaná správa oprav
GravityZone Neopravované systémy nechávají organizace náchylné k malwarovým incidentům, ohniskům a narušení dat. Udržujte své operační systémy a aplikace aktuální napříč celou instalační základnou Windows - pracovní stanice, fyzické servery a virtuální servery s GravityZone Patch Management.

Šifrování celého disku
GravityZone GravityZone FDE chrání data pro celý pevný disk koncového bodu využitím šifrovacích mechanismů poskytovaných systémy Windows (BitLocker) a Mac (FileVault). Využívá šifrování nativního zařízení k zajištění plné kompatibility a maximálního výkonu. GZ FDE je integrováno do konzoly a agenta GravityZone, bez dalšího agenta k nasazení nebo serveru pro správu klíčů k instalaci. Použití stávající infrastruktury zabezpečení koncových bodů ke správě šifrování celého disku umožňuje plně centralizované nasazení s minimálním administrativním úsilím.

Parametry
  • Záruka: 3 měsíce
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací