Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

BITDEFENDER ANTIVIRUS PRO MAC PRO 1 ZAŘÍZENÍ NA 12 MĚSÍCŮ - ELEKTRONICKÁ LICENCE

Vyberte si antivirové řešení, které nabízí úplnou ochranu a maximální rychlost pro váš Mac.
Kód produktuAV02ZZCSN1201LEN_CZ
DostupnostNa objednávku
Cena celkem:vč. DPH
549 Kč
Lic

Bitdefender Antivirus for Mac je kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašem macOS, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie.

Chrání soukromí svého uživatele a jeho zařízení před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí.

Dopřejte si vítěze antivirových testů!

Stručný přehled vlastností

Chytrý antivirus VYLEPŠENO

Ochrana v reálném čase proti virům a ransomwaru

Bezpečné placení online

Vaše internetové bankovnictví bude v bezpečí

Ochrana prohlížení webu VYLEPŠENO

Chrání před phishingem a podvodnými útoky, navíc umožňuje spravovat sledovače, tzv. trackery, kteří o vás sbírají data

Ochrana soukromí NOVÉ

Zůstaňte v anonymitě, když jste online a získejte ochranu i na veřejné Wi-Fi síti

Rodičovská kontrola VYLEPŠENO

Ochraňte bezpečnost svých dětí, když jsou na PC, MACu nebo mobilu

Bitdefender VPN

Chrání soukromí všech vašich zařízení

Kompletní přehled vlastností

OCHRANA

Bitdefender štít

Bitdefender štít zpracovává všechny vaše bezpečnostní potřeby, takže se nemusíte obtěžovat formálnostmi. Po zapnutí kombinuje řadu inovativních proprietárních technologií, které automaticky detekují a odstraňují všechny hrozby bez negativního dopadu na rychlost a výkon Macu. Zapněte jej a zapomeňte.

Malwarová ochrana napříč platformami

Váš Mac může být v bezpečí před škodlivým obsahem určeným pro systém Windows, ale budete se chtít ujistit, že jej nebudete šířit a předávat dalším uživatelům PC s Windows. Nástroj Bitdefender detekuje a odstraňuje jak malware, zaměřený na systém Mac OS, tak hrozby pro systém Windows, takže jste si vždy jisti, že soubory, které posíláte ostatním, jsou čisté.

Adware Blocker

Nikdo nemá rád nevyžádané reklamy, které se objevují v prohlížeči. Dokonce i počítače Mac se mohou nakazit vtíravou adware infekcí, která rozhodně nebude prospívat vašemu pohodlí, zpomalí vaši práci a poleze vám na nervy. Bitdefender detekuje a odstraňuje adware, škodlivé add-ony, nežádoucí panely nástrojů a další neprůhledné doplňky prohlížeče, takže si můžete vychutnat Mac na maximum.

Time Machine ochrana

Pokud používáte nástroj Time Machine k zálohování souborů, budete chtít, aby tato extra bezpečnostní vrstva byla v bezpečí před náročnými útoky ransomwaru. Ransomware je extrémně nebezpečný typ škodlivého softwaru, způsobí šifrování vám vzácných souborů, jako jsou obrázky, videa a další dokumenty, což je činí nepoužitelnými. S Time Machine mohou uživatelé Macu obnovit své soubory bez nutnosti platit výkupné. Ochrana počítače Time Machine vám dává výhodu před malwarem, který se může pokoušet šifrovat nebo zničit vaše zálohy.

Safe Files

Prostřednictvím Safe Files Bitdefender můžete zabránit neoprávněným změnám ve vašich nejdůležitějších souborech. Jednoduše přidáváte složky do seznamu sledování a Bitdefender chrání soubory uložené v nich proti ransomwaru a jiným typům malwaru. Pouze aplikace, kterým explicitně důvěřujete, mají přístup k vašim Safe Files.

VÝKON

Ultra-rychlé skenování

Neprůstřelná ochrana je skvělá věc, ale je ještě lepší, když přichází s bezkonkurenční rychlostí a výkonem. Bitdefender kombinuje přesnost a rychlost, takže získáte ultra rychlé skenování a nejlepší detekci v průmyslu.

Autopilot

Nový Autopilot byl navržen tak, aby fungoval jako bezpečnostní poradce a poskytoval vám hlubší pohled na bezpečnostní postoj. Jeho inteligentní funkce znamenají, že může doporučovat bezpečnostní akce v kontextu s vašimi požadavky na systém a ukazatele využití.

24/7 cloudová ochrana

Prostřednictvím trvalých aktualizací Bitdefender vždy ví o nových hrozbách pocházejících z internetu. Používáme neuvěřitelně silné technologie založené na cloudu, které detekují a odstraňují elektronické hrozby bez ohledu na to, odkud pocházejí, a poskytují okamžitou celosvětovou ochranu. Vzhledem k tomu, že nejnáročnější skenování se provádí v cloudovém prostředí, nedochází k využívaní zdrojů Macu a vaše osobní informace zůstávají v počítači bezpečně uloženy.

SOUKROMÍ

Bitdefender VPN

Díky službě Bitdefender VPN se nemusíte starat o své soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškeré internetové komunikace. Bitdefender Total Security zahrnuje až 200 MB zašifrovaného provozu denně pro vaše zařízení s Windows, Android, macOS a iOS.

Anti-Phishing

Online podvody jsou na vzestupu, ale naše pokročilá ochrana proti phishingu vás snadno udrží v bezpečí. Bitdefender Total Security blokuje webové stránky, které se tváří jako důvěryhodné, ale přitom kradou finanční údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.

Více informací

Bitdefender je světovým lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti, který chrání více než 500 milionů systémů ve více než 150 zemích.
Již od roku 2001 získávají inovace Bitdefenderu pravidelná ocenění svých bezpečnostních produktů, které chrání domácnosti, firmy a jejich zařízení, sítě a cloudové služby.
Produkty Bitdefender se používají ve více než 38% světových bezpečnostních řešeních.
Kvalitu bezpečnostního řešení Bitdefender uznávají prodejci, firmy i koncoví zákazníci, a i proto je Bitdefender společností, které můžete věřit a na kterou se můžete spolehnout.

Parametry
  • Záruka: 3 měsíce
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací