Po - Pá 8:00 - 16:30 h +420737377966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz

AVG prémiová ochrana

AVG Technologies byla česká společnost se sídlem v Brně, která vyvíjí a vydává bezplatný i komerční bezpečnostní software pro koncové uživatele i firmy. Společnost založili v roce 1991 Jan Gritzbach a Tomáš Hofer a je od roku 2016 dceřinou společností Avast Software. V jednotlivých pobočkách po celém světě, v USA, Izraeli, Brazílii, České republice, Nizozemí, Velké Británii a Německu zaměstnává přes 1000 osob. Vybudovala také globální síť odborníků, kteří zkoumají webové hrozby. Její součástí je 202 miliónů uživatelů produktů AVG, kteří zasílají data ze svých systémů do centrální výzkumné sítě.

Společnost AVG Technologies asi nejvíce proslula díky svému bezplatnému produktu AVG Anti-Virus Free Edition. Investovala velké prostředky do vybudování webových komunit, ve kterých si uživatelé mohou vzájemně pomáhat v otázkách počítačové bezpečnosti. AVG také spolupracuje s dalšími technologickými společnostmi včetně společnosti Verisign, Virgin, WatchGuard a LimeWire, aby poskytla zdroje zabezpečení i jejich zákazníkům.

Produkty AVG jsou dostupné ve 22 jazycích. Komerční produkty AVG jsou distribuovány pomocí místních, národních a mezinárodních prodejců ve více než 100 zemích světa a také prostřednictvím některých online obchodů.

    Nejprodávanější
    • Výrobci
    Souhlasím

    Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací