Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.eu

Avast Free Antivirus získal ocenění za nejlepší ochranu proti malwaru od SE Labs

Ocenění je založeno na dlouhodobě silných výsledcích v průběhu dvanáctiměsíčního testování detekce reálných hrozeb a pozitivní zpětné vazbě od uživatelů. V nejnovější čtvrtletní zprávě SE Labs Avast také obhájil nejvyšší ocenění AAA pro produkty s nejlepšími výsledky v detekci hrozeb.

 

Neznáte SE Labs? 

SE Labs je společnost se sídlem v Londýně testující bezpečnostní technologie a služby. Jejím cílem je poskytnout uživatelům jasný přehled dostupných produktů na trhu a jejich kvality. Za tímto účelem vydává čtvrtletní zprávy. Nejnovější vydala firma minulý měsíc a Avast Free Antivirus v ní byl oceněn titulem Nejlepší ochrana proti malwaru.

Proč zvítězil právě Avast Free Antivirus? 

CEO společnosti SE Labs Simon Edwards vítězný titul okomentoval takto: „Avast Free Antivirus jsme ocenili pro jeho dlouhodobě výborné výsledky v celosvětově nejtěžších zátěžových testech ochrany koncových bodů. V SE Labs se raději zaměřujeme na testy proti skutečným hrozbám z reálného světa, než abychom testovali služby a produkty v uměle vytvořeném prostředí.” Kromě samotných testů bere společnost v úvahu i názory uživatelů. „Vítěze ročníku 2020 jsme vybrali na základě výsledků našich testů v kombinaci se zpětnou vazbou uživatelů,” dodal Edwards. 

Dle výroční zprávy jsou testy společnosti „vždy přesné, transparentní a založené na reálných hrozbách”. Aby byla SE Labs skutečně transparentní, dodržuje mezinárodní standard AMTSO Testing Protocol. Jde o novou metodu testování představenou v roce 2018, která ukazuje, jak provádět testování férově a opravdu transparentně. 

SE Labs Avast letos ocenila také ve své zprávě Home Anti-Malware Protection report, kde Avast Free Antivirus získal skóre AAA, tedy nejvyšší možné, v kategorii Přesnost. To znamená, že Avast Free Antivirus opravdu poskytuje všechny služby, které inzeruje, bez kompromisů. 

„V Avastu věříme, že si každý zaslouží být na internetu v bezpečí,” komentuje produktový ředitel Avastu Vítězslav Šantrůček, „proto také náš oceňovaný antivirus nabízíme všem bez rozdílu zdarma. Naším cílem je a vždy bylo nabídnout tu nejlepší ochranu a máme radost, že to společnost SE Labs ocenila.” 

Ještě nemáte na svém počítači ochranu?

Stáhněte si Avast Free Antivirus zde a nechte se chránit mnohokrát oceněným bezpečnostním softwarem, který ochrání vás a vaše data proti současným i budoucím kyberhrozbám.