Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 730 121 654
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

ASUS ROG Strix GeForce RTX™ 3060TI OC edition 8GB GDDR6

ASUS ROG Strix GeForce RTX™ 3060 Ti OC Edition 8 GB GDDR6 s vylepšeným designem a špičkovým tepelným výkonem.
Kód produktu207236220
EAN kód4718017953085
DostupnostPŘIJÍMÁME PŘED-OBJEDNÁVKY
Cena celkem:vč. DPH
20 742 Kč
Ks

ROG Strix GeForce RTX™ 3060 Ti

Od shora dolů byla ROG Strix GeForce RTX™ 3060 Ti radikálně vylepšena, aby vyhovovala novým působivým čipům Ampere od NVIDIA a přinesla na trh další vlnu inovací herního výkonu. Svěží design a více kovu obklopuje skupinu Axial-tech ventilátorů. Uniformní uspořádání ventilátorů poslední generace bylo překonáno novým schématem rotace a specializovanými úlohami pro centrální a pomocné ventilátory. Pod lopatkami je připraven větší a působivější chladič pro nejnáročnější tepelná zatížení. Deska plošných spojů (PCB) má v rukávu několik nových triků a dokonce i zadní deska prošla několika změnami zvyšujícími výkon. Čekali jste na nejnovější a nejlepší v designu GPU - a je to zde.


NOVINKY AXIAL-TECH

Náš design ventilátoru Axial-tech byl optimalizován pro nový, větší chladič, který má více lopatek a větší plochu než poslední generace. Počet lopatek byl zvýšen u všech tří ventilátorů - středový ventilátoru jich má 13 a pomocné ventilátory 11. Bariérový kroužek na bočních ventilátorech byl zúžen, aby umožňoval větší boční přívod a zajišťoval lepší proudění vzduchu chladicím polem. Extra lopatky středového ventilátoru a kroužek s plnou výškou poskytují zvýšený statický tlak pro tryskání vzduchu přímo na tepelný rozdělovač GPU.


NOVÉ SMĚRY

Pro posílení specializovaných úloh středového a pomocných ventilátorů byl obrácen směr otáčení středového ventilátoru. Tím se sníží turbulence proudění vzduchu uvnitř chladicího pole pro další zvýšení celkového tepelného výkonu karty. Pokud GPU není vytížena a její teplota klesne pod 48 stupňů Celsia, dojde k úplnému zastavení ventilátorů, čímž se sníží celková úroveň hluku.


TECHNOLOGIE MAXCONTACT

Získat teplo z matrice a dostat ho do sestavy chladiče, abyste mohli těžit z nové konstrukce ventilátoru, vyžaduje zvláštní pozornost. Používáme výrobní proces, kdy se leští povrch rozdělovače tepla, aby se zlepšila hladkost na mikroskopické úrovni. Extra plochost umožňuje lepší kontakt s matricí pro lepší přenos tepla.


DESIGN S 2,9 SLOTY

Rozdělovač tepla natahuje teplo do tepelných trubek, které ho přenášejí přes řadu žeber, která zabírají velký 2,9 slot karty. Zvětšení velikosti chladiče ve srovnání s předchozí generací poskytuje větší tepelnou rezervu pro novou vysoce výkonnou čipovou sadu.


PRÉMIOVÉ KOMPONENTY

Špičkové kondenzátory, tlumivky a tranzistory MOSFET jsou vybrány tak, aby bez námahy dodávaly stovky wattů v řádu milisekund. Díly Super Alloy Power II jsou připájeny k desce plošných spojů pomocí našeho pokročilého automatizovaného výrobního procesu Auto-Extreme. Hladké spoje na zadní straně desky plošných spojů a eliminace lidských chyb zajišťují, že každá grafická karta splňuje naše přísné specifikace.


NOVÝ KRYT

Kromě změn designu pod kapotou má ROG Strix novou tvář s kovovými akcenty, která odráží estetický design základních desek ROG a ROG Strix. Míchání povrchových textur a materiálů upoutá, když jsou připevněny svisle a osvětleny LED diodami šasi. Těm, kdo dávají přednost elegantnějšímu a subtilnějšímu vzhledu, barvy ve stupních šedi umožňují bezproblémové začlenění do stavby.


CHLADNĚJŠÍ I ZEZADU

Otočení karty odhalí další vylepšení designu. Široký větrací otvor zadní kovové výztuže karty a deska plošných spojů (PCB) umožňují únik horkého vzduchu směrem k odtahovým ventilátorům šasi, místo aby byly recyklovány cirkulujícím chladičem GPU. GPU bracket poskytuje mimořádnou stabilitu kritickému spojení mezi matricí a rozdělovačem tepla. Krytka I/O je vyrobena z nerezové oceli, aby chránila porty a poskytovala bezpečnější upevnění. Vhodně umístěný přepínač duálního systému Bios umožňuje rychlý výběr mezi „výkonovým“ a „tichým“ režimem pro základní přizpůsobení výchozího chování karty bez specifického softwaru.


FUNKČNÍ PŘEDNÍ ČÁST

Pečlivá pozornost byla věnována přední části GPU, protože je to nejviditelnější část karty v typických konfiguracích. Nový adresovatelný prvek RGB lze přizpůsobit pomocí Armory Crate a vytvořit tak jednotný vzhled spolu s dalšími komponentami ROG. Ke splnění požadavků na výkon GeForce RTX 3060 Ti jsou k dispozici dva 8pinové napájecí konektory spolu s integrovaným obvodem, který monitoruje napětí na napájecí linii PSU. Obvod je dostatečně rychlý na to, aby zachytil jakékoli přechodové jevy, které vedou k příliš nízkému napětí na napájecí linii. Pokud k tomu dojde, rozsvítí se červená LED, která indikuje problém s napájením. Viditelný je zde také vyztužený kovový rám Strix, který dodává doslova vrstvu odolnosti.


GPU TWEAK II

Nástroj ASUS GPU Tweak II posouvá ladění výkonu grafické karty a na další úroveň. Umožňuje vám vyladit kritické parametry včetně hlavní GPU frekvence, frekvence paměti, nastavení napětí a další s možností sledovat vše v reálném čase prostřednictvím přizpůsobitelného zobrazení na obrazovce. Rovněž pokročilé ovládání ventilátoru spolu s mnoha dalšími funkcemi vám umožňuje získat z vaší grafické karty skutečné maximum.

Parametry
  • Záruka: 24 měsíců
  • Hmotnost: 2,454
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací