Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.eu
Kategorie

ACRONIS TRUE IMAGE - PRONÁJEM LICENCE PRO 3 ZAŘÍZENÍ NA 12 MĚSÍCŮ - ELEKTRONICKÁ LICENCE

Jen jedno řešení spojuje antimalware se zálohováním, aby vás tak chránilo před všemi dnešními hrozbami; od nehod přes selhání až po napadení.
Kód produktuTHNASHLOS
DostupnostObvykle do 30 minut
Cena celkem:vč. DPH
1 457 Kč
Lic

Zálohovací software Acronis True Image 2021 je výkonné zálohovací řešení vhodné pro domácnosti či malé kanceláře. Tento zálohovací nástroj efektivně ochrání před malware a ransomwar útoky, zálohuje data ze zařízení s iOS a Android, dokonale vyčistí počítač od nebezpečného obsahu a mnoho dalšího. 

Acronis True Image 2021

Kompletní zálohování a rychlé obnovení

Kompletní zálohování a rychlé obnovení

Rychle a kdykoli obnovte své soubory nebo celý systém

Snadné klonování disku a zálohování celého obrazu

Snadné klonování disku a zálohování celého obrazu

Pouhými dvěma kliknutími spustíte zálohu celého obrazu disku

Cloudové, lokální nebo hybridní cloudové zálohování

Cloudové, lokální nebo hybridní cloudové zálohování

Zálohujte lokálně, do cloudu nebo obojí. Je to tvoje volba

Aktivní ochrana před ransomwarem

Integrovaná ochrana před malwarem

Behaviorální heuristika zastaví ransomware a kryptojacking

Co je nového

Obnovitelná replikace

Pokud je replikace záložního souboru přerušena, proces se restartuje od bodu přerušení, čímž se zajistí, že data nebudou duplikována - což vám ušetří čas a místo v cloudovém úložišti.

Antivirové kontroly na vyžádání

Vyhledejte malware, kdykoli budete chtít, aby na vašem počítači nečítaly hrozby. Naskenujte celý systém nebo rychle zkontrolujte vysoce rizikové soubory. Spusťte skenování kliknutím na tlačítko.

Filtrování webu 

 

Blokujte adresy URL, jejichž cílem je poškodit vaše zařízení a data, nebo se snažíte skrýt podvody, falešné zprávy a phishingové hrozby. Škodlivé weby jsou automaticky blokovány, když se je pokusíte otevřít.

* Pouze Windows

Rychlé ověření zálohy

Nyní máte možnost ověřit pro zálohování pouze nejnovější verzi, což výrazně zrychluje standardní proces ověřování účinnosti vašich záloh.

Ochrana v reálném čase

Náš antimalware se zdokonalenou umělou inteligencí blokuje všechny kybernetické útoky - i ty dosud neviděné - kontrolou každého souboru, se kterým komunikujete, aby detekoval a zastavil škodlivou aktivitu v reálném čase.

Ochrana videokonference *

Zastavte útoky na vstřikování malwaru a zabraňte hackerům ve zneužívání videokonferenčních aplikací, které se používají k tomu, abychom byli všichni připojeni, jako jsou Zoom, Cisco Webex a Microsoft Teams.

* Pouze Windows

Zálohujte bez kompromisů

Univerzální

Zálohujte, co chcete, jak chcete, pomocí nástrojů, jako je plný obraz, zálohy na úrovni souborů / složek, aktivní klonování disků, zálohy cloudů Microsoft 365 mezi cloudy, plánování podle událostí, nepřetržité zálohy a automatická replikace místních zálohy v cloudu.

Flexibilní

Ovládejte, kam ukládáte svá data, ať už jsou to lokálně na externím pevném disku, v síťové složce nebo na zařízení NAS, mimo server v cloudu nebo v kombinaci, která zajistí celkovou ochranu. Schválte konkrétní sítě Wi-Fi, abyste předešli možným problémům.

Vizuální

Zjistěte vše o své ochraně na první pohled. Oznámení zasílaná do hlavního panelu vás informují, zatímco náš vizuální řídicí panel zobrazuje velikosti souborů, rychlosti zálohování, stav prověřování, kontrolované soubory, nalezené hrozby a hrozby zastavené.

Zajistit

Zabraňte sofistikovaným hrozbám v poškození dat vašeho zařízení nebo zálohování souborů pomocí ochrany v reálném čase s vylepšenou umělou inteligencí, která má certifikaci VB100 a nezávisle prokazuje 100% míru detekce a nevytváří žádné falešné poplachy.

Klíčové vlastnosti zálohovacího softwaru Acronis True Image 2021

  • Zálohovacího řešení Acronis pro domácí uživatele a malé kanceláře s vestavěnou kybernetickou ochranou
  • Zálohuje data ze zařízení s iOS a Android
  • Antimalwarová a antivirová ochrana
  • Možnost přerušit a navázat replikaci zálohy
  • Integrace s Windows Security Center
  • Ochrana MS Teams, Zoom a WebEx
  • Způsob instalace: elektronicky - trvalá licence
Parametry
  • Záruka: 3 měsíce
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací