Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

Acronis Cyber Protect Essentials Workstation - pronájem pro 1-9 zařízení na 12 měsíců - ESD

Modernizujte kybernetickou bezpečnost a zálohování s integrovanou kyberochranou. POZOR: Cena je uvedena za 1 licenci. Minimálně lze tak zakoupit 1 licenci a maximálně 9 licencí.
Kód produktuEWSAEBLOS21
DostupnostObvykle do 30 minut
Cena celkem:vč. DPH
1 542 Kč
Lic

Modernizujte kybernetickou bezpečnost a zálohování s integrovanou kyberochranou

Vyhněte se výpadkům, ztrátě dat a bezpečnostním narušením, a to s nižšími náklady

Acronis Cyber Protect integruje zálohování příští generace, antimalware na bázi AI a management ochrany koncových bodů do jediného řešení. Integrace a automatizace poskytují bezkonkurenční míru ochrany, zlepšují produktivitu a přitom snižují TCO.
 

Kyberochrana příští generace

Pokročilý engine behaviorální detekce využívající AI k ochraně před zero-day útoky

Spolehlivé zálohování a obnova

Full-image a souborové zálohování, obnova po havárii a sběr metadat pro bezpečnostní forenziku

Integrovaná správa ochrany

Filtrování URL, vyhodnocování zranitelnosti, řízení aktualizací a vzdálená správa; vše je integrováno a automatizováno

Minimalizujte počet nehod a zlepšete produktivitu

Odstranění komplikovanosti

Klasické produkty pro endpoint management postrádají integrační rozměr a jejich řízení vyžaduje hodně času skrze manuální udržování licencí, instalaci aktualizací a patchů, ověřování kompatibility po aktualizacích a víceúrovňovou správu prováděnou přes několik různých uživatelských rozhraní.
Acronis Cyber Protect nabízí jednoho agenta, jedno rozhraní pro management a jednu licenci, čímž odbourává komplikovanost a předchází rizikům, která jsou vlastní řešením bez integrace.

Minimalizace počtu nehod

Běžné antiviry a řešení zálohování vás neochrání před moderními kybernetickými hrozbami. Antimalware bez integrace se zálohováním nemůže chránit sekundární kopie. Zálohování bez integrace s antimalwarem je bezbranné proti moderním ransomwarům, které umí zablokovat a poškodit zálohovací soubory.
Engine detekce hrozeb využívající AI v Acronis Cyber Protect Cloud analyzuje i data ze záloh, aby zvýšil úspěšnost detekce a snížil počet falešně pozitivních výsledků. Integrace antimalwaru a zálohování umožňuje poskytovatelům služeb automatickou obnovu poškozených dat. Zálohy jsou chráněny před útoky na agenty i zálohovací soubory, takže data zůstanou čistá a klienti v bezpečí. Automatická detekce, prevence napadení a obnova zjednoduší práci vám i týmu podpory; budete efektivnější a s každou nehodou strávíte méně času.

Zvýšení produktivity

Čím více různých řešení používáte, tím více času strávíte s učením se a s podporou. Integrace vícera ochranných technologií do jednoho řešení Acronis Cyber Protect zvyšuje jeho spolehlivost, a zároveň zkracuje dobu potřebnou k nasazení, zvládnutí obsluhy a maintenance.

Integrace a automatizace

Slátanina vícera ochranných nástrojů zákonitě vytvoří díry do vaší bezpečnosti, nehledě na to, jak skvělé může každé jedno nasazené řešení být samostatně. Unifikované řešení Acronis Cyber Protect tyto bezpečnostní mezery odstraňuje.

 

 

 

 

Parametry
  • Záruka: 6 měsíců
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací