Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

Acronis Cyber Backup Standard Virtual Host - pronájem na 2 roky pro 10-49 zařízení - ESD

Softwarové zálohovací řešení pro organizace všech velikostí! Se snadnou instalací, nastavením a centralizovanou správou! S aktivní ochranou proti ransomwaru, která chrání zálohy a brání šifrování! POZOR: cena je uvedena za 1 licenci. Minimálně však 10 a maximální nákup je 49 licencí
Kód produktuV2PBEDLOS22
DostupnostObvykle do 30 minut
Cena celkem:vč. DPH
18 092 Kč
Lic

Acronis Cyber ​​Backup standard pro licenci virtuálního hostitele
Nejspolehlivější a snadno použitelné zálohování pro podniky všech velikostí

Acronis Cyber ​​Backup 15 standard je přední edice Acronis Cyber ​​Backup 15, nejpokročilejšího hybridního zálohovacího řešení na trhu. Nejjednodušší a nejrychlejší řešení zálohování na světě, chrání všechna vaše data na 21 platformách bez ohledu na to, kde jsou uložena - lokálně, ve vzdálených systémech, v soukromých a veřejných cloudech nebo v mobilních zařízeních.

Funkce:

Kompletní ochrana podnikání

Universal Restore


POKROČILÝ
Snapshoty úložiště SAN

Snižte dopad procesu zálohování na vaši infrastrukturu odlehčením snapshotů VMware® VM do úložiště NetApp SAN.

Úplné zálohy obrázků

Podpora klastrované výměny

POKROČILÝ

Chraňte celou infrastrukturu a dodržujte osvědčené postupy zálohováním klastrů Exchange DAG z pasivních uzlů ve výchozím nastavení nebo výběrem aktivního / konkrétního uzlu k provedení zálohy.

Efektivní přírůstkové zálohy

Klastrovaná podpora SQL

POKROČILÝ

Chraňte celou infrastrukturu a dodržujte osvědčené postupy zálohováním klastrů serveru SQL Server z pasivních uzlů ve výchozím nastavení nebo výběrem aktivního / konkrétního uzlu k provedení zálohy.

Flexibilní zotavení

 

Dokončete zálohování serveru Oracle Database Server

POKROČILÝ

Snižte RTO a zjednodušte obnovení pomocí zálohování celých serverů Oracle Database, včetně operačních systémů, databází, nastavení a konfigurace.

Nejrychlejší zotavení na světě

Zotavení po havárii

Vzdálené zotavení z holého kovu

VÝHRADNÍ, POKROČILÉ

Snižte RTO vzdálených webů a systémů přístupem k zaváděcím médiím a vzdálenou obnovou serverů typu bare-metal prostřednictvím rozsáhlých sítí (WAN).

Deduplikace

Vylepšené ověřování v prostředí karantény

POKROČILÝ

Zajistěte úspěch obnovení ověřením obsahu zálohy pomocí kontrolního součtu, ověřením obnovitelnosti automatickým spuštěním zálohy jako virtuálního počítače a provedením kontrol dostupnosti služby pomocí předdefinovaných a vlastních skriptů.

Centralizované řízení

Automatická obnova holých kovů

VÝHRADNÍ, POKROČILÉ

Snižte RTO kritických systémů automatizací a řízením obnovy přizpůsobením zaváděcího média pomocí skriptování.

Flexibilní možnosti úložiště

Více záložních cílů

Páskové jednotky, automatické zavaděče a páskové knihovny

POKROČILÝ

Uspokojte regulační požadavky a potřeby zotavení po katastrofě ukládáním záloh na místní nebo centrální pásková zařízení s podporou správy médií, rotace pásky a pravidel uchovávání.

Cloudové úložiště Acronis

Deduplikace s proměnnou velikostí bloku

POKROČILÝ

Snižte využití kapacity diskové paměti a požadavky na šířku pásma sítě a ochraňte více systémů pomocí efektivní a šetrné k prostředkům in-line a globální deduplikace.

Cloudové úložiště Acronis

Provoz mimo hostitele

POKROČILÝ

Snižte zatížení produkčního stroje provedením vybraných činností - například fázování zálohování (přesun), replikace (kopírování), ověřování a uchování (vyčištění) - v jiném systému.

Cloudové úložiště Acronis

Více cílů zálohování

POKROČILÝ

Zvyšte odolnost podnikání pomocí flexibilního a spolehlivého obnovení ukládáním záloh až na pět různých míst, lokálně i v cloudu. Kombinujte místní disky, připojená úložiště, pásky, síťová úložiště a cloudová umístění, abyste minimalizovali náklady na úložiště a poskytli více možností obnovení v případě katastrofy.

Intuitivní, škálovatelné řízení

Více záložních cílů

Přístup pro správu na základě rolí

POKROČILÝ

Povolte IT k ochraně vzdálených kanceláří, poboček a oddělení se schopností spravovat, delegovat a vytvářet role pro více správců.

Cloudové úložiště Acronis

Pokročilé hlášení

POKROČILÝ

Zvyšte odolnost infrastruktury pomocí pravidelných přizpůsobitelných sestav, které se zaměřují na výjimky ve vaší infrastruktuře.

Inovativní ochrana dat

Cloudové úložiště Acronis

Acronis Active Protection ™

VÝHRADNÍ

Proaktivně zabraňte potřebě obnovy ochranou dat a systémů před útoky ransomwaru, detekcí a prevencí podezřelých změn dat, záložních souborů a zálohovací aplikace.

Cloudové úložiště Acronis

Acronis Notary ™

POKROČILÉ, VÝHRADNÍ

Zlepšete soulad s předpisy a platnost obnovy a zajistěte autentičnost a integritu zálohy pomocí blockchainu.

 

 

 

 

Parametry
  • Záruka: 6 měsíců
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací