Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. +420 737 377 966
Napište nám kdykoliv! obchod@daycomp.cz
Kategorie

Acronis Cyber Backup Advanced Workstation - pronájem na 1 rok pro 1-9 zařízení- ESD

Softwarové zálohovací řešení pro organizace všech velikostí! Se snadnou instalací, nastavením a centralizovanou správou! S aktivní ochranou proti ransomwaru, která chrání zálohy a brání šifrování! POZOR: cena je uvedena za 1 licenci. Maximální nákup je 9 licencí
Kód produktuPCAAEBLOS21
DostupnostObvykle do 30 minut
Cena celkem:vč. DPH
2 360 Kč
Lic

Acronis Cyber ​​Backup 15 Advanced 

je navržen pro podniky využívající větší prostředí s
více uživately a složitější infrastruktura. Zahrnuje ochranu dat před ransomwarem a
kryptoměna a pokročilé funkce zálohování, například: správa skupin, plány sdílené ochrany,
zpracování dat mimo hostitele, podpora pásek, deduplikace a přizpůsobitelné hlášení.

Discover the Power of Integration

Nejspolehlivější a snadno použitelné zálohování pro podniky všech velikostí.

Proč je Acronis Cyber ​​Backup lepší

Díky inovativním bezpečnostním funkcím nastavuje Acronis Cyber ​​Backup vysokou laťku pro ochranu dat nové generace. Zjistěte, v čem se Acronis liší a jak jeho jedinečné technologie chrání data pomocí jednoho snadného, ​​cenově dostupného a univerzálního řešení.

Proaktivní ochrana před ransomwarem
Zabraňte prostojům aktivní ochranou souborů před neoprávněnými úpravami nebo šifrováním. Acronis Active Protection používá k zajištění vašich dat technologie umělé inteligence a strojového učení a seznam povolených položek.

Embedded thumbnail for backing up your files

Okamžité obnovení
Spravujte své cíle doby obnovy (RTO) a minimalizujte přerušení procesu na sekundy, to vše při zachování celkové produktivity vaší společnosti s naší jedinečnou technologií runVM.

Kompletní ochrana
Udržujte svoji infrastrukturu a data zcela zabezpečená, ať už čelíte rostoucímu množství dat, přijímáte nové obchodní procesy nebo migrujete na nové aplikace, platformy nebo cloud. Acronis Cyber ​​Backup chrání více než 20 platforem - fyzických, virtuálních, cloudových nebo mobilních.

Blockchain Notarization
Zajistěte integritu dat s naší inovativní technologií Acronis Notary založenou na blockchainu, která zabrání poškození nebo manipulaci s vašimi soubory útoky zaměřenými na archivní soubory.

Bezkonkurenční jednoduchost
Ušetřete na licencování, vzdělávání, integraci a každodenních operacích pomocí jednoduchého škálovatelného nástroje, který spravuje jakoukoli úlohu ochrany dat. Naše snadno naučitelné řešení chrání data s menším úsilím, takže IT specialisté mohou provádět úlohy zálohování efektivně.

Hybridní cloudová architektura
Spravujte všechny formy ochrany dat v rámci jednoho pracovního toku prostřednictvím centralizované správy a jednotného ovládacího rozhraní. Zálohujte na jakýkoli druh úložiště a snadno obnovte veškerá data s minimálními prostoji.

 

 

 

 

Parametry
  • Záruka: 6 měsíců
Souhlasím

Tento web využívá soubory Cookies, které mohou ukládat údaje o vašem internetovém prohlížeči za účelem zobrazení reklamy, poskytování služeb a provozu webu. Web využívá cookies třetích stran pro poskytování služeb. Více informací